Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Call-Girls 4877
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαμηλών τόνων γυναίκα, συνειδοτοποιημένη τι κάνει και γιατί το κάνει. Οι φωτογραφίες ειλικρινείς, λίγο σε ξεγελάνε στο πρόσωπο, κατά τα λοιπά όμως είναι bingo. Κανένας λόγος για παράπονο εδώ. Στα σημεία τώρα:
Πρόσωπο -6- , γιατί ενώ είναι όμορφούλα κάτι δεν κολλάει στο πρόσωπο για να πεις το wow. Δεν ξέρω τι, για αυτό και ο χαμηλός βαθμός. Πάντως δεν είναι γυναίκα γαρίδα.
Σώμα -8-, κομπακτ κατάσταση, ωραίο σωματάκι, χωρίς εντυπωσιασμούς όμως. Πολλά τατού, αμάν ρε πούστη μου με αυτή τη μαλακία. Ωραίο κωλαράκι, το τουρλώνει πολύ έξυπνα όταν κόβει βόλτες στον χώρο. Ξέρει τι κάνει...
Γενική συμπεριφορά -9-, ωραίο τυπάκι, πολύ ευχάριστη με δόση πονηριάς, witty που λένε στο χωριό μου, sexy witty.
Επικοινωνία -10-, μια χαρά αγγλικά για την φάση, μην λέμε τα ίδια
Διάθεση -8-, ότι θέλεις και όπως θέλεις. δεν είναι 10 γιατί θέλει καθοδήγηση και δεν παίρνει πρωτοβουλίες. Αλλά περνάς καλά, πονάνε γόνατα μετά και έτσι και χαμογελάς. Αυτό φαίνετια πως είναι σπάνιο και πολύ παραπάνω από αρκετό στις μέρες μας, εάν κρίνω από τα παλτά που αγόρασα τελευταία.
Απόδοση -8-, γιατί χωρίς να έχουμε βεγγαλικά σε κάποιον τομέα, η γενική φάση είναι καλή, φεύγεις χορτάτος και ικανοποιημένος. Με 3-4 βελτιώσεις, και κυριότερη αυτή της πρωτοβουλίας, θα μπορούσε να είναι στανταράκι και από τα καλά.
Επανάληψη, ίσως, για τους λόγους που προαν΄φερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, jimy.m., perotti και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού