Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κρίμα. Ένας κορίτσαρος που δεν ξέρει πολλά από σεξ αλλά ακόμη χειρότερα, δεν γουστάρει το σεξ. Οι φωτογραφίες είναι ακριβείς, ότι βλέπετε αυτό θα πάρετε, αφαιρώντας κλασσικά την γκλαμουριά του επαγγελματία του φωτογράφου. Πάμε στα τεχνοκρατικά.
Πρόσωπο -8-, καθαρό πρόσωπο, κλασσικό ρούσκυ μεν, αλλά καθαρό χωρίς υπερβολές και μαλακίες, ούτε καν make up.
Σώμα -8- και θα ήταν 10 εάν είχε αξιοπρεπές στήθος. Για την ώρα το στήθος της είναι σπυρί. Κατά τα λοιπά τσολιάς και μάλιστα περήφανος με ωραία κορμοστασιά.
Γενική συμπεριφορά -8-, τα γνωστά, ευγενική, χαρμόσυνη κλπ, αλλά δεν είναι 10 γιατί είναι μάλλον τυπική. Με μία δόση υπερβολής την λες και στα όρια του ψυχρού.
Επικοινωνία -10-, μανταμ Μισέλ γκόου χόουμ και έτσι, αγγλικά.
Σεξ -1-, ποιο σεξ? η κοπέλα δεν γουστάρει το σεξ και φαίνεται πολύ αυτό. Εάν κάποιος μου έλεγε ότι είναι λεσβία, θα απαντούσα "στανταράκι"! Δεν είναι ότι δεν γουστάρει την δουλειά αυτή, είναι ότι δεν γουστάρει το σεξ, οπότε αναρωτιέσαι "μας δουλεύει τώρα? this job is only about sex!" Με λίγα λόγια, η κοπέλα ψάχνει για μαλάκες.
Απόδοση -1-, και δεν χρειάζεται να εξηγήσω γιατί. Όπως επίσης δεν χρειάζεται να εξηγήσω γίατί δεν θα την ξαναέβλεπα με τίποτα.
Προσοχή στις παγίδες μάγκεςς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.145
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, doc_lin, jimy.m. και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2018
150 ευρώ και μάπα ευχαρίστηση?Money Mouthμαυρο σε αυτηΘυμός
P
PEDRO21
25 Ιουλίου, 2018
Έτσι ακριβως ... απόμακρη κ στην κοσμάρα της ! Αυτό μου έβγαλε κ εμενα .
Να το παίξω καλο κοριτσάκι , όμορφη είμαι , να περάσει η ώρα να πάρω τα φράγκα ...
Δεν έχω ρούχα ούτε μέικ απ γιατί έχασα τις βαλίτσες κ πουτσες μπλε .
26 Ιουλίου, 2018
Ευτυχώς που υπάρχει και αυτή η κριτική...
26 Ιουλίου, 2018
Λιτός, λακωνικός και περιεκτικός. Μπράβο φίλε.Καπέλο
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4