Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84679
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μάτια πανέμορφα,ωραία καστανοξανθα μαλλιά,γλυκό πρόσωπο.Καμπυλωτο σώμα,μακρυά από μένα οι κοκκαλιαρες...βυζί γεμάτο φυσική περηφάνεια!!!Δέρμα λευκο,απαλό,μυρωδάτο.Τσουπωτος κωλος όσο πρέπει ακριβώς.Ξεκινησε με βαθιά γλωσσοφιλα,σκέτο βελούδο η γλώσσα της.Στο σοσιαλ πολύ καλή,μαγκακι με την καλή έννοια,θα σου πει ότι πιστεύει,δεν είναι άβουλη να συμφωνησει αν της πεις ότι η Γη είναι επίπεδη.Μονη της θα πάει για ντουζακι,δεν έφαγε τον χρόνο συζητώντας...έξοδος με εντυπωσιακά εσώρουχα,μερικά ακόμα φιλάκια...άψογη περιποίηση της επίμαχης περιοχής,αυτή η γλώσσα δίνει ρέστα!!!Λίγο πριν το μοιραίο,περιποίηση από μένα στο πεντακάθαρο μοσχομυριστο νινακι της...η γνωστή γλυκόξινη γεύση δεν άργησε να έρθει...της άρεσε? Δεν παίρνω όρκο,αλλά ελπίζω το δωμάτιο να ειχε καλή μόνωση!!! Οσο ηρεμούσε βρήκα ευκαιρία να ασχοληθώ με το υπέροχο στήθος της,οι ρώγες κάγκελο...με το ζόρι σχεδόν,άλλο που δεν ήθελα,περιποίηση από μέρους της πάλι στα χαμηλά,τίποτα δεν άφησε παραπονούμενο...αλλαγή σε 69,με θέα τον υπέροχο κωλο,δεν προσφερει,δεν με ενδιαφέρει,αυτή να γλύφει,εγώ να τρώω,ΧΑ ΧΑ...το τέλος ήρθε..καθάρισμα τέλειο,χωρίς τρεχαλα άδειασμα στο μπάνιο,στοματικό διάλυμα,ντουζακι.Με βρήκε με το τσιγάρο μου,σαν γνήσιο άντρα χα χα,αμέσως άρχισε τα ψαράκια και τα φιλάκια για την επόμενη μαχη,χωρίς να την ενδιαφέρει ότι μετά από τόσα παιχνίδια,η ώρα είχε περάσει επικίνδυνα...κρίμα όμως,μετά από μια κουραστική ημέρα,σωματικά και ψυχολογικά,ο παππουλης αρνιόταν να ανταποκριθεί...δεν μου αρέσει να ταλαιπωρώντας τις κοπέλες χωρίς λόγο,της πρότεινα να στα σταματήσει την προσπάθεια.Επρεπε να της το πω 2-3 φορές για να με ακούσει...99.9% άλλο που δεν θέλουν να ακούσουν οι μελέτες...η Εύα ανήκει στο 0,1%!!!!Πολλά γλυκά φιλάκια και εγκάρδιους αποχαιρετισμός...κάπως έτσι την πάτησε ο Αδάμ μάλλον...thank you Eva..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, GALLAS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2018
ευχαριστω πολυ για τη κριτικη σου!παντα να περναμε καλα! ΧαμόγελοΚαπέλο
25 Ιουλίου, 2018
Πολύ ελκυστική η περιγραφή σου. Τόσο που είμαι έτοιμος να σηκώσω το τηλέφωνο...
25 Ιουλίου, 2018
Οι φωτογραφίες ακριβεστατες???Μαλλον δεν την είδες καλά...εχει πάρει αρκετά κιλά από τότε.Όντως απο συμπεριφορά σκίζει,αλλά τα κιλά είναι πολυ περισσότερα πλέον...
25 Ιουλίου, 2018
Ωραια κριτικη φιλε αλλα ο αδαμ τη πατησε με το κωλο της ευας .
AK
axristo kormi
26 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω πολλές πρόσφατες ανεβάσει στο προφιλ μου...Μπορεί ο κάθε ένας να δει και να κρίνει.. Είναι υποκειμενικό το θέμα ωραιο για το κάθε ένα.. συνήθως κρίνουμε εφόσον δούμε τη κοπέλα Όχι επειδή κάτι θέλουμε να πούμε...
27 Ιουλίου, 2018
H ευαρα οπως το ονομα ειναι γυναικαρα φωτια σε στελνει αδιαβαστο μηχανη του sex...ΈρωταςΈρωτας
28 Ιουλίου, 2018
Ωχ?CG που έχει και ενεργό προφίλ και απαντάει στους πελάτες της? ΜΜΜ γουστάρω τέτοιους ανθρώπους!!!!Ναι!Ναι!
15 Νοεμβρίου, 2018
Καλησπερα αδερφε.Μπορεις να μου δωσεις το τηλ της κοπελας.Αν δεν γινεται απο εδω πες μου με ποιον τροπο μπορω να σου στειλω για να μη φαινεται δημοσια.Ειμαι καινουριο μελος.

Ευχαριστω
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8