Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζοντας τις κριτικές των φίλων και μετά την πολύ όμορφη εμπειρία με άλλη κοπέλα του γραφείου (Pamela) αποφάσισα να κάνω συνάντηση με την άλλη κοπέλα που είχα βάλει στο μάτι, τη Michelle.
Ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο πλησίον της παραλιακής με επιθυμία να είμαι το πρώτο ραντεβού της κοπέλας για να είναι ¨ξεκούραστη¨η κοπέλα.
Κατέφθασε με 15 λεπτά καθυστέρηση αλλά η πρώτη κρυάδα ήρθε με την πρώτη επαφή όταν άνοιξε η πόρτα και η κοπέλα προέταξε το χέρι της για μια "φοβερή" χειραψία εξ απόστάσεως (wtf?)... Σχετικά με την εμφάνιση όντως η κοπέλα είναι πολύ ψηλή με χαρακτηριστικά που μαρτυρούν την προέλευση της.Όμορφη κοπέλα σε γενικές γραμμές και νεαρά.
Μαζεμένη πολύ, και για αυτο επιχείρησα με social να την χαλαρώσω. Δεν χαλάρωνε και πολύ η αλήθεια είναι. Πέρναγε έτσι άσκοπα η ώρα και αρχίσαμε κάποια φιλιά μπάς και στα του αγώνα είναι πιο θερμή. Δυστυχώς μπαααααααααααα... Η κοπέλα ήταν πολύ ψυχρή, πρωτοβουλία μηδέν απόλυτο. Είτε δε γουστάρει αυτο που κάνει είτε έχει μηδενική εμπειρία. όπως και να έχει αυτο βγαίνει προς τα έξω. Για να μην τα πολυλογώ υπήρχε μία κατάθεση εκ μέρους μου απολύτως διεκπεραιωτική χωρίς επαναλαμβάνω καμία συμμετοχή από την κοπέλα..Δευτερος γύρος δεν υπήρξε καθώς δεν μου έβγαλε κάτι να το επιχειρήσω ξανά..
Συμπερασματικά για κάθε Pamela υπάρχει και μία Michelle..
Καλή συνέχεια παίδες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
αβγδεζ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.236
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, napoleonV1, iuakoya και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2018
Η Μισέλ έχει στενό σφιχτό μουνάκι????
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1