Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ημερομηνια ακριβης. ηθελα μια πληθθωρικη γυναικα κ πρωτη μου επιλογη ηταν η μελινα αλλα με ενημερωνουν απτο γραφειο οτι ειναι φουλ ολη την ημερα. μετα απο λιγη σκεψη αποφασιζω να επθλεξω σαμανθα της οποιας οπως εχουν γραψει κ αλλοι τα βυζια ειναι εξωπραγματικα αλλα κυριως ειναι αληθινα. ειχα αμφιβολιες για το τι θα συναντησω γιατι οι φωτο της κοπελας δεν δειχνουν προσωπο κ την εχω πατησει ετσι καποιες φορες. για μενα το προσωπο παιζει πολυ μεγαλο ρολο. σκαει που λες η κοπελα κ με το που ανοιγω την πορτα ανακουφιση. οχι τελειο αλλα πολυ ομορφο κ τσοντιαρικο προσωπο. φοραει ενα μαυρο μακρυ φορεμα το οποιο εκανε τις βυζαρες ετοιμες να εκραγουν. λεμε 2 κουβεντες κ αρχιζει να γδυνεται. εκει μαγκες τα ειδα ΟΛΑ. το σωμα της κοπελας δεν παιζεται. για μενα τουλαχιστον ειναι το τελειο. απιστευτες βυζαρες, κωλαρα τεραστια τουρλωτη κ ολοστρογγυλη, μπουταρες, λεπτη μεση κ πολυ απαλη επιδερμιδα.σε καμια περιπρωση χοντρη. ειναι το τελειο παραδειγμα της εκφρασης "γυναικα με καμπυλες". αν οχι αυτη τοτε ποια?? μου αρεσουν οι μπαμπατσικες κ η κοπελα προτεινειται για οσους εχουν παρομοια γουστα. να αναφερω οτι η κοπελα εχει κουρευτει κ το μαλλι ειναι πολυ πιο κοντο απο οτι στς φοτο. σχεδον καρε. δεν με χαλασε καθολου αλλα προσωπικα επειδη μου εδειξε στο κινητο της φοτο με μακρι μαλλι πιστευω οτι της παει καλυτερα. οπως κ ναεχει η κοπελα ηταν καυλα. πιπαοχι αψογη αλλα σιγουρα ανω του μετριου, την γαμησα 3 φορες συνολο σε οτι σταση γουσταρα, οσο δδυνατα γουσταρα. μαλλιοτραβηματα χαστουκια στην κωλαρα της κ στα βυζια της, βρωμολογα, απο ολα ειχε το μενου. τα βυζια της σε καθε ευκαιρια τα ζουλαγα η εχωνα μεσα την μουρη μου να τα απολαυσω. χυσιμο 2 φορες σε καποτα κ μια στις βυζαρες μετα απο μαλακια που μου τραβηξε. αξιοπεριεργο της συναντησηςπαρολο που το γουσταρω πιο πολυ κ απο τσιμπουκι ηταν το οτι η κοπελα γουσταρε υπερβολικα να μου γλυφει τον κωλο. θα μου πειτε τι λες βρε μαλακα. λοιπον οποτε της εδινα τον πουτσο στο στομα εκανε για 1 λεπτο πιπα, 30'' εγλειφε @@ κ μετα κυριολεκτικα μου γαμαγε τον κωλο με την γλωσσα της χωρις να της το ζητησω καν. ειχα μεινει μαλακας. την πρωτη φορα πηγε να μου βαλει κ δαχτυλο κ την αφησα να μπει πολυ λιγο στην αρχη αλλα μετα δεν ψηθηκα κ το σταματησε γελωντας. της ελεγα να μου παρει πιπα κ αυτη παλι γλυφοκωλι σαν μανιακη, εχωνε ολη την μουρη της μεσα κ μου δαγκωνε τα κωλομερια. πρωτη φορα μου τυχαινει τετοιο πραγμα κ μπορω να πω οτι το απολαυσα καργα. λογικα καποιο φετιχ εχει η κοπελα η της αρεσε ο δικος μου κωλος, τι να πω. τελος να πω οτι ειναι πεντακαθαρη καθως εκανε ντουσακι συνολο 4 φορες κατα την διαρκεια της συναντησης. αυτα απο μενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, dimitrisit40, heartbeat και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού