Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι φωτογραφίες τις Dayan ανέβηκαν το προηγούμενο Σάββατο αν θυμάμαι καλά,αλλά οι αφίξεις του γραφείου ήταν αρκετές οπότε "μπερδευόταν" το όλο σκηνικό...
Την είχα βάλει στο "στόχαστρο" για γνωριμία και συνάντηση,μου άρεσε αυτό το σωματότυπο των φωτογραφιών...
Επικοινωνία με το γραφείο και με ένα μήνυμα κλείστηκε το ραντεβού μου για αργά το βράδυ...Κουλ

Έφτασα στο ξενοδοχείο αρκετά νωρίτερα και περίμενα τον αριθμό του δωματίου.Στην ώρα μας ακριβώς έλαβα το δωμάτιο και ανέβηκα προς τα πάνω...
Χτύπησα την πόρτα,και μου άνοιξε η Dayan....Στεκόταν από πίσω από την πόρτα του δωματίου διακριτικά...Ντροπή

Όμορφη κοπέλα,σχεδόν ότι βλέπετε στις φωτογραφίες με την λογική επεξεργασία που "επιτρέπεται".Μελαχρινή με μακριά μαλλιά που τα είχε πιασμένα,σέξι εμφάνιση με σετ εσωρούχων σε μαύρη απόχρωση ,με κάλτσες και ψηλοτάκουνα...Μακιγιάζ ελαφρύ σε γήινες αποχρώσεις "τόνιζαν" ελαφρά το γλυκό πρόσωπο της...ΈρωταςΓνωριστήκαμε στα όρθια και με αρκετό χιούμορ από μέρους της ξεκίνησε να γδύνεται....Την βοήθησα και έτσι ξεκίνησαν οι πρώτες περιπτύξεις στα όρθια...Φιλά πολύ όμορφα και γλυκά,πλούσια γλωσσόφιλα ανταλλάξαμε όπως ήμασταν στα όρθια,χωρίς περιορισμό.Έτσι όπως τριβόμασταν μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι για να συνεχίσουμε τα προκαταρκτικά μας....Γλώσσα
Την φιλούσα στο λαιμό και το στήθος της και μετά κατέβηκα πιο κάτω στο "γατάκι" της....Καθαρό περιποιημένο και με μεγάλα εξωτερικά χείλη με τα οποία ασχολήθηκα για λίγα λεπτά....Έδειχνε να το απολαμβάνει "επιδεικνύοντας" μου με το τρόπο της,τι ακριβώς της αρέσει εκεί κάτω....Ντροπή
Μικρή διακοπή για κάποια γλωσσόφιλα και περιποίηση από την Dayan τώρα με στοματικό....Αργό με ιδιαίτερη έμφαση στο "κεφαλάκι",πέρασμα με καραμέλωμα στα @@@κια και έκφυλες ματιές...
Ανέβηκε πιο πάνω σε στυλ body to body,γλωσσόφιλα και πάλι και πέρασμα του προφυλακτικού...

Πρώτη στάση με την Dayan από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό όπου στήνεται άψογα και είναι και απ΄τις αγαπημένες της στάσεις...Το τελείωμα ήρθε σε ιεραποστολικό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς και άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς αναστεναγμους μας βρήκε το τέλος....

Με ναζιάρικο τρόπο κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε μίας και είχαμε λίγο χρόνο ακόμη...Προσφέρθηκε να μου φέρει την πετσέτα και να με προετοιμάσει για το μπάνιο.Πολύ γλυκό και ευγενικό κορίτσι από την αρχή της συνάντησης μέχρι και το τέλος.
Αφού φρεσκαρίστηκα,με βοήθησε να βάλω τα ρούχα μου και με ένα γλωσσόφιλο διαρκείας ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το επόμενο της tour...!

Όπως έγραψα και στον τίτλο η Dayan είναι ένα πετιτ μελαχρινό κουκλάκι,με όμορφο σώμα καθώς γυμνάζεται αρκετά.Επίσης ξέχασα να αναφέρω πιο πάνω καθώς μιλά και αγγλικά οπότε η επικοινωνία γίνεται πολύ πιο εύκολη.

Συμπερασματικά άλλη μία πολύ όμορφη συνάντηση και γνωριμία με την Dayan η οποία αποδείχτηκε άψογη στις υπηρεσίες της.Ναι!

ΥΓ.Η κριτική είχε μία καθυστέρηση καθώς μετά την όμορφη συνάντηση με την Dayan κατευθύνθηκα για διανυκτέρευση σε μία από τις πληγείσες περιοχές όπου μάχονται με τις πυρκαγιές....Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά για την χώρα μας...Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, james034, Alex_Born και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού