Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα.
Στα της βαθμολογίας ένεκα συστήματος. Συνενόηση: Πανεύκολη, Πρόσωπο: 9, Σώμα: 9, Συμπεριφορά: Στον χρόνο της συνάντησης 10, Επικοινωνία και διάθεση: 10, Σχέση απόδοσης/τιμής: 10 με τόνο, Φιλί: Ρηχό αλλά μπορεί και να φταίω κι εγώ, ποιός ξέρει. Εκσπερμάτωση: Στο προφυλακτικό, συνεπώς δεν γνωρίζω για τα υπόλοιπα.Παίχτηκε μόνον ένας γύρος. Το λοιπόν:
Επειδή η έννοια του call girl είναι πάρα πολύ παρεξηγημένη, θα πω με λίγα λόγια την άποψή μου γι αυτό το αστεράκι που ακούει στο όνομα Katty. Πράγματι αυτό το κορίτσι είναι πραγματικό cg. Είναι άλλο πράγμα η πουτάνα, άλλο η πόρνη και τελείως διαφορετικό το cg. Καθαρότατη, ευγενική κατά την διάρκεια του ραντεβού, απεριόριστη φροντίδα στον πελάτη, απόλυτη γυναικεία, θυλική συμπεριφορά. Ένα πραγματικό διαμάντι, ένα κόσμημα ανάμεσα στα φο-μπιζού και στους τσίγκους που κυκλοφορούν και εκτιμώνται για Cartier. Άργησα να γράψω για την προσωπική μου εμπειρία (δύο φορές), γιατί ως νέος στο άθλημα έπρεπε να μαζέψω κάποιες εμπειρίες. Υπό κανονικές συνθήκες, μάλλον θα έπρεπε τις περισσότερες, προς θεού όχι όλες, να τις στείλει ή πίσω στα μπουρδέλα της δεκαετίας του ΄70, ή στην καλύτερη περίπτωση στην πρόωρη σύνταξη. Αυτά από μένα και καλή ιππασία σε όλους...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Makedonas1971
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
7.889
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, mobydickj, αβγδεζ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού