Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρόλογος:
Είμαι 33 χρονών με 20 χρόνια στον στοίβο (και όμως πριν 3 μήνες έκλεισα τα 20 χρόνια που πρωτοπήγα στο φυλής 71β, σαν χθες το θυμάμαι).
Είναι η 4-5 η κριτική που γράφω και όποιος διαβάσει τις προηγούμενες θα δει πως γράφω είτε για να εκθειάσω είτε για να κράξω. Με απλά λόγια πρέπει η εμπειρία μου να είναι άξια αναφοράς.

Κυριως θέμα:
Ανακάλυψα οτι τελικά έχω αυτοσυγκάτηση ( κάτι είναι και αυτό). Βλέπω την λεγάμενη στο σαλόνι πριν κάνα μήνα, αλλά έφυγα καθώς αν και εντυπωσιακή μύριζε φόλα. Προ δεκαημέρου όμως διαβάζω μια καλη κριτική και πάω καρφωτός στο φωκαίας 27β. Με το μου με βλέπει γουτσου γουτσου και παίρνα μωρό μου μέσα σε θέλω. Τσιμπάω το βλήμα και πάω χαρούμενος οτι θα έχω μια σπεσιαλ εμπερία.
Μπαίνει μέσα:
1η κίνηση - πάει να περάσει προφυλακτικό
Εγώ - θέλω χωρίς,
Αυτή - πίπα λίγο οκ;
Πιάνω βυζάκι και με την μία μου διώχνει το χέρι και μου τσιμπάει την ρώγα με δύναμη. Της λέω μη το ξανακάνεις αυτό.
Πιάνω μπουτι και τι κάνει το βλήμα.....Μου δαγκώνει τον πουτσοκέφαλο. Δεν έχω ιδέα πως κρατήθηκα να μη της πατήσω καμμία.
Για να μην σας κουράζω έτσι συνεχίστηκε ώσπου 2 λεπτά μετά την έστειλα έξω γτ πραγματικά μαζί με το εικοσάρικο δεν ήθελα να χάσω και τον χρόνο μου.

Συμπέρασμα - Επίλογος.
Δεν είναι η πρώτη φόλα μου και σίγουρα όχι η τελευταία. Αλλά εδώ μιλάμε για απάτη. Δεν μιλάμε απλά για μία που είναι ψυχρή, βαριέται ή δεν γουστάρει αυτό που κάνει. Μιλάμε απλά για κινούμενη απάτη που με το πάρει το 20ρικο μεταμορφώνεται σε κάτι ακραία αντιπαθητικό.

Να αναφέρω οτι αν και έχουν περάσει 10 ημέρες απο το περιστατικό ακόμα με το που το θυμάμαι εκνευρίζομαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, Επιρρεπής, Djole77 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2018
Είχα πάει κι εγώ μαζί της πριν από μερικά χρόνια και ήταν φόλα.

Πιστεύω ότι πάσχει από ναρκισσισμό και σαδομαζοχισμό!

Αυτό που της χρειάζεται για να στρώσει είναι μόλις σου κάνει κάτι σπαστικό να την πιάσεις από τα μαλλιά, να σταθείς όρθιος και να αρχίσεις να της γαμάς το στόμα ασταμάτητα έως ότου σου γίνει πύραυλος χωρίς να την αφήνεις καθόλου από τα μαλλιά! Μετά να την ρρωτήσεις αν θέλει να σου τα ρουφήξει ακάποτα, να την χύσης στο πρόσωπο ή να την γαμήσεις από τον κώλο. Έτσι θα στρώσει, θα σου πει στο τέλος ευχαριστώ και θα σε ρωτήσει αν θα ξαναπάς!

Το έχω κάνει στο μακρινό παρελθόν σε παρόμοια περίπτωση.
C
Cavalaris
24 Ιουλίου, 2018
Έχουν γραφτεί 4 αρνητικές κριτικές για αυτήν κι εσύ έμεινες στη μία θετική; Μαλακία Σόρρυ κιόλας, αλλά τα 'θελε ο κωλος σου.
24 Ιουλίου, 2018
Στην τσατσά είπες τίποτα βγαίνοντας;
24 Ιουλίου, 2018
Αυτή είναι η περίφημη Άννα-Κου ή πρόκειται για άλλη;
(Updated: 26 Ιουλίου, 2018) 24 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε να σου πω οτι έχεις άδικο...
Εχει γραφτεί μια ακριβώς απο κάτω ή οποία δεν υπήρχε όταν πήγα εγώ.
Η ακριβώς απο κάτω ήταν διυραμβική ( όxι οτι φταέι το παιδί σε κάτι). Είμουν γραφείο, έιδα μια κριτική καλή, λεω εδώ είμαστε
24 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου η τσατσα είχε κρυφτεί μέσα στο δωματάκι, μάλιστα είπα σε κάτι παιδιά να την κάνουν γιατί πρόκειται περι φόλας και παρόλα αυτα η τσατσα δεν τόλμησε να βγει. Ξαναλέω δεν μιλάμε για φόλα απλά μιλάμε για σχιζοφρενή.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6