Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αρχική επιλογή μου ήταν η Ζήνα αλλά δεν ήταν διαθέσιμη και μου προτάθηκε η Αλίκη. Είπα οκ πιπινάκι να είναι και καλή αυτό με νοιάζει. Mε διαβεβαίωσαν ότι θα μείνω ευχαριστημένος.

Πρόσωπο όχι κάτι σούπερ αλλά το σώμα αδύνατο, όμορφο και γυμνασμένο. Πρέπει κάνει κάποιο άθλημα. Ωραία πόδια – πέλματα νούμερο 41 με νύχια κόκκινα για εμένα που μου αρέσει να παίζω με πατουσάκια.

Ξεκινήσαμε με βαθιά γλωσσόφιλα και δαχτύλιασμα σε κώλο και μουνί που αμέσως πήρε εμπρός. Όσο έπαιζα με το μουνί άρχισαν τα πρώτα βογγητά και οι γρήγορες ανάσες. Γδυθήκαμε αμέσως και γυρίσαμε σε 69. Αυτή έγλειφε την καυλωμένη πούτσα μου με μανία κι εγώ έγλειφα μουνί και λίγο κώλο, μέχρι που άρχισαν να τρέμουν τα πόδια της. Δεν άντεξα και έχυσα.

Πίναμε τα νεράκια μας και μιλήσαμε λίγο όπου της εξήγησα ότι ήθελα και λίγο ήρεμο στην αρχή οπότε αρχίσαμε πάλι τα φιλιά και τα χάδια. Την πήρα ιεραποστολικά γλείφοντας τα πόδια της ενώ χαμογελούσε κοιτώντας με να έχω αφοσιωθεί στις πατούσες της. Μου λέει 'θέλεις να με γαμήσεις στον κώλο;'. Αυτό ήταν. Τη γύρισα, έβαλα λίγο λιπαντικό και άρχισα να γαμάω τον κώλο δυνατά. Μετά από λίγο κάθισε πάνω στο καυλί μου ανοίγοντας με τα χέρια της τα κωλομέρια για να μπαίνει όλο μέσα και με αυτό το εξαίσιο θέαμα στα ματάκια μου έχυσα βαθιά μέσα στη κωλότρυπα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trifonbakatsoulias, Zager, STAVROS6969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού