Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132390
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με ακόμα ένα κορίτσι πού δεν είχα βρεθεί και ήθελα να δοκιμάσω την εμπειρία μαζί της.Συνεννόηση με το γραφείο άψογη.Διαβάζοντας τις κριτικές για αυτό το κορίτσι είχα βγάλει το συμπέρασμα ότι είναι ένα πρόστυχο καυλάκι πού γουστάρει άγρια πράγματα.Ανοίγοντας όμως την πόρτα αντίκρισα ένα πιπινάκι που εμένα τουλάχιστον μόνο προστυχιά δεν μου έβγαλε... αντίθετα ήθελα να το αρπάξω και να το φάω τρυφερά και γλυκά γιατί σε εμένα έβγαλε επειδή ήταν πολύ μικρούλι κάτι το τρυφερό...Που να ήξερα όμως ότι αυτό το πλασματάκι το 20 χρόνο θέλει αγριάδες και τις γουστάρει!!!!
Φτάσαμε στο σημείο να μου παίρνει το χέρι μου και να το χρησιμοποιεί για να σφαλιαρώνει το μουτράκι της....(τι ζώ ο άμιρος!!!) Αλλά όπως και να έχει εάν δεν σου βγαίνει κάτι δεν μπορείς να προσποιηθείς...Στα του sex είναι καυλιάρικο πολύ το μωράκι πραγματικά του αρέσει αυτό που κάνει και φαίνεται από την διάθεση της. Τα 3 τελειώματα σε μία ώρα (extra χρέωση για το 3 τελείωμα 30 ευρώ)δεν το λες καθόλου άσχημα!!Πολύ καλή πίπα ενθουσιώδης μπορώ να πω..αλλά έχει και το ατού το κορίτσι ότι προσφέρει και οπτικό θέαμα (βλέποντας ένα 20χρονο πιπινάκι να σε τσιμπουκώνει και να παίζει με το νινάκι του)το οποίο βοηθάει στην διαδικασία της συνεύρεσης.Μία κατάθεση στην πίπα...μία σε στάση doggy ήταν στενούλα και είχε πολύ ωραία αίσθηση και άλλη μία πάλι πίπα και κατάθεση στο προσωπάκι της (πρώτη φορά κάνω κατάθεση σε πρόσωπο)μία εικόνα 1000 λέξεις απόλαυση...Στα μεσοδιαστήματα υπήρχε το χάσμα της τρυφερότητας που μου έβγαινε εμένα και της αγριάδας που ήθελε αυτή...αλλά στο τέλος προσαρμόστηκε το κορίτσι εύκολα...Δάχτυλο δεν με άφησε να βάλω αντίθετα με τους υπόλοιπους που βάζουν και χέρια μέσα(κάπου το διάβασα)...Γενικά θα χαρακτήριζα το ραντεβού αρκετά καλό... απλά λόγο ότι μου έβγαλε κάτι διαφορετικό το κορίτσι ...από αυτό που προσφέρει πολύ καλά και με ευχαρίστηση κιόλας ...δεν είμαι απόλυτα σίγουρος εάν θα το ξανασυναντούσα...Άλλωστε για μια απόλυτη εμπειρία σκληρού και άγριου sex πρέπει εκτός από να το προσφέρει το κορίτσι και να το γουστάρει...να στο βγάζει κιόλας!!! Δεν υστερούσε σε τίποτα το κορίτσι πάντως!


Εμφάνιση (πρόσωπο)*9

Εμφάνιση (σώμα)*8,5

Γενική συμπεριφορά*9

Επικοινωνία*9

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή*8

Σχέση απόδοσης/τιμής*9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
billaek21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
642
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Εκλεκτικός, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού