Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163303
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αστρικο ημερολογιο 4358,2 αντιμετωπίσαμε επιτυχως τα τελευταια επεισοδια με τους κλινγκολνς και οι πικεριστες πουσταραιοι είναι 500 χλμ πιο νοτια και από την νοτιο μακεδονια οποτε δεν αποτελουν κινδυνο να μας ρουφιανεψουν στις κοπελες μας που τοσο αγαπάμε Έρωτας και προπονούμαστε να ειμαστε σε φορμα και για αυτές Μεγάλο χαμόγελο. η χθεσινοβραδυνη βολτα ειχε καποιες γνωστες καποιες αγνωστες και κλασσικα ο μεσος ορος ηλικιας ανεβαινει, την τζαστιν πχ που την πρωτοσυναντησαμε ως πιπινακι πριν 15 και βαλε χρονια πλεον είναι μιλφοειδες. αρκετες λοιπον εχουν αυτό το στυλ της ωριμης ξανθιας που θα περασεις καλα παρα την ηλικια τους.
σημερα μεσημερακι λοιπον χωρις να κανω ουσιστικα βολτα στο πρωτο που μπαινω βλεπω μια τετοιου παρουσιαστικού, ονοματι μελινα, δηλουσα ελληνις, ξανθια πλαστικο ωραιο στηθος με ευμεγεθη ρωγα για τους λατρεις Γλώσσα , αρκετα ψηλη, με τα τακουνια τα οποια μαλιστα δεν εβγαλε καθολη την πραξη με περνουσε μισο κεφαλι. ωραιο γενικα σωμα χωρις περιτα κιλα αλλα όχι και σκινυ. ηλικια πανω από 30-40 σπασμενη από τα ξενυχτια σαν λούλουδου ή κονσεματρις σε μπουζουκσιδικο, τωρα αν είναι κατω από 39 κριμα που την εθαψα. καλη πιεση πουτσοκεφαλου στην πιπα. ακολουθει οδηγιες. και το κυριως πιατο στα 4 Κατσικογάμης , οπου δεν αργησα καθως ημουν φορτωμένος. αυτό που κανει ο πικερ που παραμενει αχυστος 48 ωρες για να καυλωσει αμεσως και χωρις πιπα εγω δεν μπορω με τιποτα , πανω στο 24ωρο νοιωθω μια πιεση χαμηλα ότι κατι πρεπει να κανω κατι πρεπει να βγει εξω θα σκασει αλλιως. μιλφομανεις και πορνοσταρ εξπιερενς λατρεις εγκρινεται, πιπινολατρεις απορρίπτεται. το εχει το λεγειν η γυναικα μιας και ελληνιδα και στα του σεξ και μετα. 10 βαζω στην τσατσα ακριβως γιατι δεν υπηρχε. 10 και στο παρκινγκ παντα αφθονο ακριβως μπροστα. τωρα επειδή εγω περασα καλα είμαι μεταξυ 7-8 για εμφανιση να είμαι ειληκρινης. ο χωρος καθαρος χωρις να εχει τιποτα το υπερλουξ όπως αλλα καταστήματα. σχεση αποδοσης τιμης βαζω το 6 γιατι ναι μεν είναι πολύ φθηνοτερο από κωλ γκερλ αλλα στα μισα λεφτα εν αθηναις κανουν πολλα περισσοτερα πχ κωλο και ελευθερη πιπα και γλωσσοφιλα. συμμετοχη λοιπον κοπελας επισης στο 8 γιατι ηταν θετικη αλλα δεν εκανε και τιποτα εξτρα να σε απογειωση. γενικα μια λειτουργος όπως πρεπει να είναι με σεξουαλικη εμφανιση και συμπεριφορά όχι σπασαρχιδω.

υγ δεν εγλειψε αρχιδια. οποτε μια κλασση κατω η πιπα της από χριστινα και νταιανα, της οποιες όμως βαζει κατω σε κορμι.

υγ2 δεν παρατηρησα αντιαισθητικα τατουάζ ή τιποτα κρεατοελιες όπως άλλες αθλητριες του είδους,
αμα δεν ηταν η περιοχη του αφαλου της και το προσωπο της θα με επειθε ότι είναι αρκετα πιο νεα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Blastbeat208, παλαιμαχος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού