Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322678
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Φτάνοντας για πρώτη φορά στο εν λόγω μαγαζί, παρέλασαν μπροστά μου 3-4 κοπέλες εκ των οποίων η πιο εντυπωσιακή ήταν η Σάντρα (με υποδέχτηκε και με χαμόγελο) κι ετσι την επέλεξα. Το πρόγραμμα των 45 λεπτών ξεκίνησε με υποτυπώδες μασάζ αλλά είναι σαφές ότι δεν είναι ο κύριος σκοπός των μαγαζιών αυτών. Η κοπέλα είχε πολύ όμορφο πρόσωπο και μιλούσε καλά ελληνικά (δηλώνει Τσέχα- αδιάφορο). Οταν έβγαλε τη ρόμπα το σώμα της ήταν υπέροχο. Ομορφα βυζιά κανονικού μεγέθους, στητά, κωλαράκι υπέροχο και μουνάκι...ε μουνάκι είναι τι διαφορά να έχει (χαχα). Αμέσως μου φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε την πίπα (πρώτη απογοήτευση-πίπα με σκουφάκι δε λέει). Αφού ασχολήθηκε αρκετά μου είπε αν ήθελε να μπω μέσα της. Της εξεδήλωσα την επιθυμία να τη γλύψω αλλά αρνήθηκε (αργότερα το δικαιολόγησε οτι ήταν στις μέρες της-αν είναι έτσι φέρθηκε οκ). Ετσι αρκέστηκα στο να με καβαλήσει και μετά να της το βάλω στα 4. Οταν ήρθε η ώρα της ολοκλήρωσης, τη ρώτησα που μπορούσα να τελειώσω και φυσικά αρνήθηκε στόμα και πρόσωπο. Αρκέστηκα στο στήθος όπου έκανε ένα σχόλιο για τη μεγάλη ποσότητα σπέρματος που άφησα. Συμπερασματικά, πολύ όμορφη κοπέλα αλλά όπως λέω και στον τίτλο πολύ φτωχές υπηρεσίες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
102
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Masazonomaxos, Djole77 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2018
...μπορει να σου απαγορευσε το γλυψιμο επειδη ηταν και καλα στις μερες της..Αλλα σεξ εκανε μαζι σου!! Ντροπη της για το Δουλεμα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1