Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εντάξει παραδέχομαι ότι μπορεί να έχω χαλαρώσει υπερβολικά λόγω ολιγοήμερων διακοπών. Και γι αυτό να τα βλέπω έτσι. Αλλά μιλάω για την καλύτερη συνάντηση με ct που έχω κάνει τα τελευταία χρόνια. Και δυστυχώς δεν είμαι και κανένας καινούργιος στο άθλημα. Γέρασα πιά... Εχω δει αρκετά. Και έχω απογοητευτεί από αυτά που κυκλοφορούν σαν ct. Γι αυτό κι εγώ, όπως και άλλοι πιστεύω συμπαίκτες, το γύρισα στα cg. Πιό φτηνά και ίσως και πιό αξιόπιστα, κάποια από αυτά...Ομως εδώ μιλάμε για θησαυρό. Ακριβό θησαυρό, όπως όλοι οι θησαυροί. Πραγματικό μοντέλο, και μου δικαιολόγησε πειστικότατα γιατί δεν είναι μοντέλο στη Μόσχα ή τη Ρίγα, με κορμί όχι ακριβώς μοντελέ. Τι εννοώ? Πολύ καλύτερο από το μοντελέ. Βυζί πολύ ωραίο στην αφή, σαν φυσικό, έστω και αν έχει πειραχτεί και μάλιστα με μία πολύ μικρή ζημιά από τον χειρούργο..., ποδάρες ατελείωτες, κώλος πραγματικό ποίημα, τον βλέπεις και λες δεν μπορεί ρε παιδιά... λίκνισμα μοντέλου, λεία , επίπεδη κοιλιά και πέλματα για να τα φυλάει ο ανώμαλος ο tarantino... τι άλλο θες? Αγγλικά πολύ καλά, επικοινωνία, έξυπνο μωρό 25 χρονών, λέει, και κάπου εκεί γύρω την κόβω, συχνάζει φυσικά Μύκονο, με χιλιάρικο ελάχιστη αμοιβή, πολύ επαγγελματίας, αλλά δεν ενοχλεί καθόλου αυτό. Αν τη σεβαστείς και παίξεις με τους όρους της, ευγένεια, καθαριότητα, και τα γνωστά... θα περάσεις υπέροχα, όπως εγώ. Μέχρι και μπατσάκια, κανονικές σφαλιάρες δηλαδή, στα υπέροχα κωλομάγουλα ζήταγε... Τα λεφτά? Πολλά, πάρα πολλά ίσως. Αξίζει, όμως, και το τελευταίο σεντ. Συμπέρασμα? Όποιος μπορεί ας τρέξει...Ποτέ δεν υπήρχαν τα τελευταία χρόνια τέτοια πλάσματα...θυμάμαι τη sandra, τη Lolita, τη Stella.... Άλλες εποχές όμως..Τώρα στην κατηγορία αυτή, της ακριβής, ανεξάρτητης, μουνάρας, παίζει μόνη της.... Και ζητάω να με συγχωρήσετε για τον ενθουσιασμό μου..απλά πέρασα πολύ όμορφα..Καλό Καλοκαίρι σε όλους !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, james034, sithlord και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2018
Είναι πολλά τα λεφτα Άρη !!!! Αλοίμονο αν δεν κάνει παπάδες Ναι!
22 Ιουλίου, 2018
"Πολλά τα λεφτά Άρη!"
B
bfbc2
22 Ιουλίου, 2018
300 ευρώ και χωρίς κώλο; στους άλλους χρεωσε 200.
23 Ιουλίου, 2018
Εξαιρετική η Αλέξανδρα.300 ευρώ για μια ωρα ομως?
23 Ιουλίου, 2018
Νομιζω οτι το ειπα.. πολλα τα λεφτα... αλλα μιλαμε για εμφανιση top και υπηρεσιες σοβαρες... οχι κομοδινο... καθε αλλο..
23 Ιουλίου, 2018
Το ανεφερα οτι ειναι πολλα τα λεφτα. Παρα πολλα μαλιστα. Αλλα οποιος μπορει πρεπει ναψτα διαθεσει γιατι τα αξιζει...αποψη μου παντα... ειναι ξυπνια και επαγγελματιας. Απευθυνεται σε συγκεκριμενους και ειναι δικαιωμα της αφου την παιρνει...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6