Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25425
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λίγο ετεροχρονισμένη η κριτική και μετά από τα αλλεπάλληλα fail που μου επεφύλαξε το μουντιάλ της Ρωσίας αποφασίζω να φύγω απο τα γνωστά στανταρακια και να ακολουθήσω το σκοτεινό δρόμο της Adele.

Συνεννόηση εύκολη με το γραφείο και σε λιγότερο απο μια ώρα η Adele χτυπάει την πόρτα του γνωστού ξενοδοχείου στο κέντρο.. Η κοπελα εχει μετριο προσωπο και σωμα πάνω του μετρίου,ιδανικο στηθος και μια απίστευτη Τουρλωτή κωλαρα..

Στα του αγώνα...

Ωραία πιπα,με καυλωτικες Φωνούλες καλα στησιματα,παθιαρικα φιλια Δε λεει οχι σε τιποτα ουτε παραπονιεται για τιποτα..Αλλά μη περιμένετε πρωτοβουλίες παρότι δείχνει ότι θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη..πράγμα πολύ θετικό και σχετικά σπάνιο την σήμερον ημέραν...
σε γενικές γραμμές δυνατό γαμησι υπέροχη θέα η κωλαρα της όπου ήρθε και το Τέλος

Social time ικανοποιητικο καθώς προς μεγάλη μου έκπληξη κατέχει την βαρβαρικην σε αντίθεση με διάφορες άλλες που δεν μιλάν Ούτε την νοηματική...

ας μην τα πολυλογούμε νομίζω ότι σε σύγκριση με τα υπόλοιπα έγχρωμα κορίτσια που κυκλοφορούν σε ποικίλα γραφεία η ADELE κερδίζει επάξια μια θέση στο top three

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Johnny Cash
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
164
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nec, Dirty69, tampalouka και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2018
ρε τυπε μια που εκανεs εγγραφη εδω μια που πηρεs το μωρο ...και μια που το χασαμε ...παει το κορμι πατριωτη Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο .... χειραψια με μητσοτακη και εσυ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1