Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και ανυπομονησία να δω τη Μίλα καθώς οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο!Μαλακία

Έρχεται ακριβώς στην ώρα της και βλέπω ένα τούμπανο με φοβερές καμπύλες και απορώ αν όντως είναι αυτή η ΜίλαΧμμμ;...στις φωτό δεν εντυπωσίαζε, την αδικούν πολύ.
-Είσαι η Μίλα??....πριν προλάβει να απαντήσει της λέω έλα γρήγορα μέσα! ( δεν θα αφήσω τέτοιο τούμπανο να φύγει)
Φορούσε ένα μαύρο κολλητό φόρεμα που αναδείκνυε τις καμπύλες της και περπατούσε με τόση θηλυκότητα πάνω στις γόβες της!Μπαίνει μέσα και μου λέει:
-Γιατί με κοιτάς έτσι?....(με ένα πολύ έκφυλο βλέμμα)Γερο-μύστης
-Σκέφτομαι τι θα σου κάνω σε λίγο....
-Τί θα μου κάνεις? Πες μου, πες μου!
-Δε σου λέω, θα δεις!Ματάκι

Ανταλλάξαμε μερικά φιλιά και μπήκε για μπάνιο. Βγήκε με ενα μαύρο δαντελωτό εσώρουχο και τις πελώριες βυζάρες της έξω!Έρχεται κοντά μου, τραβάει την πετσέτα μου και φιλιόμαστε...κολλάει πάνω μου, βάζει την πούτσα μου ανάμεσα στα πόδια της και την σφίγγει, ενώ με το χέρι της τρίβει το κεφαλάκι που έχει ξεμυτίσει από πίσω της!Με φίλαγε βαθειά όσο το έκανε και με τρέλανεΈρωτας!!!!! Η συνέχεια στο κρεβάτι με τσιμπούκι με όλους τους τρόπους και στάσεις!Εξαιρετικό τσιμπούκι σε διάφορες ταχύτητες με χέρι όσο πρέπει, με φιλιά παντού παράλληλα και τρομερή ενέργεια!Προσκύνημα
Προφυλακτικό και συνεχίζουμε με ιεραποστολικό, κουτάλι,doggyΚατσικογάμης,cowgirl και αυτήν μπρούμυτα...ο ιδρώτας ρέει ποτάμι! Είναι πολύ ενεργητική σε όλες τις στάσεις και συμμετέχει όπως μπορεί.Στα μισά του αγώνα πόνεσε και έβαλε λίγο gel, αυτό μείωσε την αίσθηση μου και είχαμε χαλάρωση της σημαίαςMoney Mouth...εκεί ξεκίνησε turbo μαλακία με τα 2 χέρια προσπαθώντας να με τελειώσει αλλά το τέλος δεν ήταν κοντά...αρχίζει πάλι το τσιμπούκι με προσπάθειες deepthroat και πολύ σάλιο! Η σημαία ανέβηκε πάλι εκεί ψηλά στο ύψος της και συνεχύσαμε με ιεραποστολικό. Το gel είχε στεγνώσει, η Μίλα ακούραστη να κουνιέται στον ρυθμό μου, φιλιά και μικρές αληθοφανείς κραυγούλες! Μέσα στο προφυλακτικό επήλθε η κατάθεση σαν ηφαίστειο που μόλις εξερράγη.Ναι!
Μπαίνω για μπάνιο γρήγορα γιατί το ραντεβού ήταν για 1,5 ώρα και ανυπομονούσα για 2ο γύρο! Βγαίνωντας βλέπω την Μίλα να έχει ανακατέψει τα σεντόνια λες και προσπαθεί να καλύψει κάτι...εκεί ήταν μια ροζ σταγόνα και εκείνη ντρεπόταν πολύ , δεν ήθελε να τη δω...όπως καταλάβατε η κοπέλα αδιαθέτησε οπότε το ραντεβού τελείωσε άδοξα 30 λεπτά πριν την κανονική διάρκεια.Λύπη
Η Μίλα είναι εργατική, ακούραστη,έχει έκφυλο βλέμμα, κάνει φοβερό τσιμπούκι με σάλιο και φιλάει απλόχερα με γλώσσα.Είναι πολύ πιο εντυπωσιακή από τις φωτογραφίες και τα αγγλικά της είναι αρκετά καλά για βασικές συζητήσεις. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε όλες τις γραμμές και ευτυχώς πρόλαβα να ρίξω το πρώτο βόλι!Δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω υψηλότερη βαθμολογία οπότε την παραθέτω εδώ:

Εμφάνιση (πρόσωπο)* 9/10
Εμφάνιση (σώμα)* 9/10
Γενική συμπεριφορά* 9/10
Επικοινωνία* 7/10
Διάθεση στο σεξ 9/10
Σχέση απόδοσης/τιμής* 10/10

Καλά βόλια συναγωνιστές!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mugsans, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού