Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού με δύο μηνύματα, το μωρό ήρθε σε χώρο δικό μού.φορούσε σορτσάκι και ένα μπλουζάκι που άφηνε τής βυζάρες τής σε κινεί θέα. Στα του αγώνα τώρα δύο πολύ δυνατή γύροι με το αστέρι να τα δίνει όλα από το πρώτο λεπτό, πίπα βαθιά με μπόλικο σάλιο και για πολύ ώρα, μετά η σειρά μου της εγλειψα για ώρα την μουναρα τής, που είναι πεντακάθαρη και αρκετά στενή μπορώ να πω.ΤΗΝ βάζω στα 4 και αρχίζω ένα δυνατό σφυρί για αρκετά λεπτά, το μωρό έβγαζε σιγανες κραυγές και μού έλεγε σκισε μου την μουναρα και θέλω ποιό δυνατά την πουτσαρα σου στην μουναρα μού. Μετά από ώρα δεν άντεξα και ήρθε το τέλος πάνω στην κωλαρα τής.πάει για μπανάκι και μετά από λίγο μου φωνάζει εσύ δεν θα έρθεις,δεν έχασα χρόνο και πάω σφαίρα στο μπάνιο. Το μωρό με περίμενε με το σφουγγάρι στο χέρι, όπου άρχισε σιγά σιγά το απαλό τρίψιμο στο σώμα μου και μετά στον πούτσο μού, δεν ήθελα και πολύ έγινα τούρμπο, πέφτει στα γόνατα και μού κάνει μια πίπα όλο τρέλα,βγαίνουμε από το μπάνιο βάζω από μία βότκα λεμόνι που είναι το ποτό τής, τσιγάρο και από τούς δύο και ξεκινάμε τον δεύτερο γύρο με 69 μάγκες μαγιά απίστευτη θέα,ρούφηγμα δυνατό και από τούς δύο μάς για αρκετή ώρα,μετά παίρνει από μόνη τής την κατάσταση στα χέρια τής και ανέβηκε από πάνω μού, αυτό ήταν τρομερό ροντέο από την Φαίδρα και εγώ αραχτός απολάμβανα την μουναρα να χορεύει στον πούτσο μού, δεν άντεξα άλλο και το τέλος με βρήκε σε αυτή την στάση,αυτά από εμένα το αστέρι αξίζει τα λεφτά που παίρνει,Και κοιτάζει να περάσει καλά ο πελάτης, από χαρακτήρα είναι τρομερό παιδί με κουβέντα και άποψη. Αυτά από μένα ελπίζω να βοήθησα με την κρατική μού....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΝΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 merts, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, koproskulo21 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού