Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δουλευοντας εξαιρετικα πολυ τον τελευταιο καιρο πηρα δυο αποφασεις, εχοντας κολλησει το σαρακι του μπουρδελιαρηαν κι ηταν κατι που καποτε κοροιδευα και χαρακτηριζα γιατι δεν ειχα καμια απολυτως αναγκη να επισκεφθω εναν οικο! Γινοντας μελος εδω ομως αρχισε να με τρωει η πειρεγεια και ετσι ξεκινησε να εξαπλωνεται το κακο μεσα μου κι εκτοτε δεν μπορω να το ελενξω καθως γαμαω στη προσωπικη μου ζωη αρκετα πολυ κι επειτα θελω και μια τανα...αν υπαρχει θεραπεια ας μου το πει καποιος.. Για να μην πολυλογω ειχα ακουσει τοσα για το κωλο τς Αντριαννας κι ολο ελεγα οτι θα παω αλλα λογω βαρδιας (πρωινης) και επειδη μερα γενικα δεν κυκλοφορω σε ντελα!Η μερα ηταν Τριτη κι οντας σε ρεπο αποφασισα οτι ηταν η στιγμη για την αναμενομενη συναντηση! Φτανω στον οικο οπου τον εχω επισκεφθει βραδυ που παντα παιζει η Αλεξανδρα η οποια στο προσωπο μου θυμιζει αντρα και με απωθει πληρως, και μου παρουσιαζεται η Αντριαννα! Μιλαμε για κοπελα η οποια με τα πορνοπαπουτσα την λες ψηλη, προσωπο πολυ ομορφο με χειλαρες που κραυγαζει την καταγωγη της, καστανομαυρο μαλλι, ενα στηθος ποιημα αρκετο και στητο φλατ κοιλιτσα, καλοσχηματισμενα και ακρως γυμνασμενα ποδια και τελος εναν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ κωλο! Στην αρχη κολωνω λιγο γιατι οι κριτικες μιλουν για κατι φολες αλλα λεω δεν γινεται να μην τον παρεις αυτο το μωρο...Με τα πολλα περναω στο δωματιο το αριστερο οπου με εβαλε η τσατσα η οποια ηταν αδιαφορη για μενα μιας και δεν εδινα καν σημασια στο τι ελεγε και ειχα χαθει με τον κωλο της αλλης! Φρεσκαρομαι λιγο στο κλιματιζομενο δωματιο και μετα απο καποια λεπτα σκαει η κοπελα! Αρχιζω να τηε κανω κοπλιμεντα για τον κωλο τηε και να την ρωταω αν γυμναζεται και μου ανταπεδωσε καθως και μ ειπε οτι κατι κανει με γυμναστικη γι αυτο κι εχει αυτο το αποτελεσμα στα ποδια!την παιρνω αγκαλια για ν χαιδεψω την κωλαρα της κι αρχιζει να μεφιλαει στο λαιμο μεχρι που φτανει στα χειλη μου κι αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα..Εκει να πω οτι ξαφνιαστηκα γιατι δεν μου ειχε τυχει ποτε και παραξενευτηκα γιατι θυμηθηκα τις κριτικες αλλων! Εκεινη την ωρα ενιωσα οτι ημουν με αλλη κοπελα απο αυτη των κριτικων! Παθιασμενα γλωσσοφιλα και χχουφτωματα μεχρι που καθεται στο κρεβατι κι αρχιζει ενα πολυ ωραιο τσιμπουκι χωρις...Προσπαθουσα να την πνιξω αλλα κατα διαστηματα με εκοβε γιατι ισως να μην της αρεε μεχρι που της ειπα να με τσιμπουκωνει στ 4 για να ασχολουμαι με την κωλαρα της και να την βλεπω στο καθρεφτη! Παιδια ο πατος της ειλικρινα δεν υπαρχει, δεν αντεχα να τον βλεπω και της ειπα να γυρισει..ωστοσο εκεινη παρακουσε και συνεχισε το τσιμπουκι, οπου εγω επεμεινα να γυρισει αλλα εκεινη τιποτα..εκεινη την ωρα σκεφτηκα οτι προσπαθει να με τελειωσει ετσι και της ειπα οτι δεν εχω τελειωσει ποτε με στοματικο και γυριζει και μου απανταει οτι δεν εχει τετοια προθεση αλλα της αρεσει..για αρχη σκεφτηκα οτι λεει μαλακιες αλλα επειδη ημουν ηδη ωρα στο δωματιο και στο τελος εκατσα ακομη περισσοτερη ωρα μαλλον το εννοουσε..εχει τρομερα χειλη για τσιμπουκια..εν τελει την γυριζω στα 4 οπου παιρνει εκπληκτικο στησιμο κι αρχιζω να δινω πονο και σφαλιαρες! να επισημανω οτι το αντεχει πολυ και γουσταρει το αγριο γαμησι!μετα απο κανα 4 λεπτο γαμουσα με αυτη την εξαιρετικη θεα την γυριζω στην αγαπημενη μου σταση που ειναι το ιεραποστολικο και με τραβαει απευθειας πανω της κι αρχισε κατι λυσσασμενα γλωσσοφιλα που νομιζα οτι ημουν με γκομενα. Να πω επισης οτι η γκομενα ειναι τρομερα ευλυγιστη καθως ετσι οπως ειμαι απο πανω της και φιλιομαστε και την γαμαω την εχω κανει σαν συσκευασια δωρου καθως τα ποδια της εχουν φτασει σχεδον πισω απτο κεφαλι της! Με τα πολλα εφτασε το τελος μεσα της οπου εγω πηγα να τραβηχτω γιατι δεν ηθελα να την αγχωσω οτι μενω μεσα της κι εκεινη με τραβαει παλι πανω της και με πλακωνει παλι στα φιλια! Μετα απο απο κανα 20λεπτο που ειμαστε πλεον μεσα στο δωματιο και σηκωνομαστε να ντυθουμε χωρις καμια ενοχληση απο πουθενα με πλησιαζει οσο ντυνομαι και με παιρνει αγκαλια και μ βαζει το χερι μου στο κωλο της και συνεχιζει να με φιλαει και να μου λεει περι ανεμων και υδατων κι εγω χαμενος να της λεω ποσο καυλιαρα ειναι! Μαγκες δεν ξερω αν ηταν μερος τελετης μυησης για να με κανει πελατη της ή αν οντως γουσταρε αλλα ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Γερο-μύστης ! δεν περασαν 5 ωρες αφοτου την ειχα επισκεφθει κι ειχα γυρισει σπιτι και 10 λεπτα πριν ληξει η βαρδια της την επισκεφθηκα παλι φουλ καυλωμενος Έρωτας ! Επαναληωη ολων των προηγουμενων συμβαντων χωρις καμια βιασυνη με δυο κορυφαιες ατακες κι απτους δυο μας! Της λεω νταξει "θα μου τα φας ολα τα λεφτα εσυ" . και γυριζει και μου λεει "νταξει φτανει για σημερα και δεν θα το ξανακανεις, ειναι 40ευρω κι ειναι αρκετα λεφτα" ... Εκεινη την ωρα με αποστομωσε γιατι δεν περιμενα τετοια απαντηση ακομα και να μην την εννοουσε φανηκε οτι τα εκτιμα τα χρηματα! Την συστηνω ανεπιφυλακτα μαγκες! Παρκινκ ευκολο γιατι ειμαι με μηχανη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.976
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Νταης, jimadams71, Djole77 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού