Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είκοσι χρόνια στο κουρμπέτι, λάτρης του αγ-ωραίου, έχω φάει ήττες και ήττες , έχω πετύχει και αρκετές νίκες, πολλά ματς έληξαν ισόπαλα...
Θεωρούσα λοιπόν πως έχω μάθει πια και τα έχω δεί όλα... Αμ δε;;; Ήθελα λοιπόν να δω και το Σοφάκι, που δεν είναι Σοφάκι αλλά Σοφάρα, λίγο πιο κάτω από τη "χοντρή του Ζαχαρία" (γελοιογραφική φιγούρα του Αρχέλαου).
Ψηλή, με μαγουλάρες, φιαγμένα χείλια, μαστάρια μουυυυυ, και -τα πάχη μου, τα κάλη μου-πιασίματα παντού. Χειρολαβές που λένε. Ο φιλικός γίγαντας....
Στα του αγώνα είναι εντελώς αδιάφορη, στον πρώτο γύρο βγήκα από μέσα της και βγάζω το σκουφάκι για να της τα ρίξω στο βυζιά, πετάγεται!!! νονονονονο!!!! μου φεύγουν εμένα τα μισά στο σεντόνι, θέλω να χύσω της λέω, you finish!! μου λέει, όχι όλα της λέω , not here μου λέει, mouth της λέω, να μην τα πολυλογούμε της έριξα τα υπόλοιπα με παίξιμο στα βυζιά.... Εικόνες για γέλια τρελλά..... Μετα μου είπε πως νόμιζε πως θα της τά'ριχνα στο μουνί της πάνω και φοβήθηκε. Τσπ ακολούθησε ακόμα ένας αδιάφορος γύρος (καλύτερος με πίτα) , βαράγανε τηλέφωνα , με τα χίλια ζόρια μια ακόμα και άντε γειά. Τα κλαψα και αυτά, αλλά το χειρότερο είναι πως μου'φαγε 2 ώρες πολύτιμες από τις ελάχιστες που μου απομένουν να χαλαρώσω...
Στο μεσοδιάστημα μου είπε και το απίστευτο. Here in Greece good for holiday , not work. Greeks want to eat you. Russian, only pipa, sex, bye bye
Αυτά για να ξέρετε πως μας βλέπουν. Φιλιά και να προσέχετε τα ναρκοπέδια.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
611
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, LanciaRallye037, old boy και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2018
Να'σαι καλά ρε φίλε, έκλαψα από τα γέλια.
P
px75
21 Ιουλίου, 2018
Τσάμπα πεταμένα λεφτά φιλαράκι!! Κρίμα γιατί στο τσακ και θα την έκλεινα να την ξεσκίσω με αυτούς τους βυζους!! Κλασική ρωσική κωλοσυμπεριφορα!! Είδες τι κουφέτα φέρνουν τα γραφεία!! Παρτους τηλέφωνο και κράχτους άσχημα!! Να σας καλά πάντως έσωσες πολύ κόσμο από τη φόλαρα!! Νομίζουν ότι τα βρίσκουμε στο δρόμο τα λεφτά μας, παλιοκαργιολες Ρωσίδες!!
21 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια που το είπες, μετά λέει θα έρθει μια φίλη της εδω που το σπρεχάρει το εγγλέζικο καλά να πάνε Πάρο για ρηλαξ. Εμείς εδω πίπα κώλο εμπλοκή.
21 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που να τo βλεπες κιόλας φίλε μου....
22 Ιουλίου, 2018
Εγω ρε φιλε απο οσο καταλαβα δεν ειχε καλη επικοινωνια με τη κοπελα γιατι μαλλον δεν της ειπες οτι θελεις να τελειωσεις στο στηθος κ απο οσο τη θυμαμαι ηταν λιγο φοβιτσιαρα οσο για το σωμα εγω δεν ειδα καμμια χονδρη με το ζορι την ελεγα γεματουλα αν αλλαξε κατι δεν ξερω;;; Αλλα ο αλλος π βλεπει 3 καλες μετριες κριτικες κ ξενερωνει με τη πρωτη κακη αλλο κ αυτο
J
Johnykk
22 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου γεματουλα δε την λες αλλα αυτα ειναι υποκειμενικά αμα εισαι λάτρης του xxl. Επικοινωνία; χρειαζεται;Σιγα μην υπογραψουμε και συμβολαιο; Αν φοβάται να κάνει αλλη δουλειά..Για σενα μπορεί να ηταν μια χαρά,για μένα ηταν πεταμενη ωρα και χρημα.Εμένα αυτη ειναι η άποψη μου και οφείλω να την γράψω.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6