Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132396
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από καιρό λέγαμε με τον κολλητό μου να οργανώσουμε μια καλή παρτούζα και επειδή είχα δοκιμάσει Λίλα και την είδα ότι το έχει την επιλέξαμε με δική μου ευθύνη.

Ήρθε έτοιμη για παρτούζα με όλη την σωστή διάθεση και συμπεριφορά.

Σήκωσε το φόρεμα της για να μας δείξει ότι δεν φοράει βρακί και κατευθείαν έπιασε δουλειά παίρνοντας στο στόμα τις πούτσες μας. Εγώ της έσπρωχνα το κεφάλι για να το βάλει όλο μέσα ενώ ο φίλος έσκυβε και της έβαζε δάχτυλα σε κάθε τρύπα. Γι αρχή της γάμησα τον κώλο ενώ έγλειφε τον άλλο και μετά τη βάλαμε να καθήσει στον πούτσο του ενώ εγώ συνέχισα να τη γαμάω από πίσω τραβώντας της τα μαλλιά. Γύρισμα ανάποδα για να της γαμήσει τον κώλο ενώ εγώ τον έδινα μουνί. Μας ζητούσε να τη γαμάμε δυνατά και εμείς δεν χαλάσαμε χατήρι. Πρώτος σηκώθηκα εγώ και έχυσα την πρώτη δόση στο στόμα της, ενώ ο φίλος έχυσε στον κώλο της. Την ακολούθησα στο μπάνιο αφήνοντας τον άλλο να χαλαρώσει για να παίξω λίγο μαζί της. Γλωσσόφιλα και πίπα στο όρθιο με το νερό να κυλάει στα κορμιά μας.

Πήγαμε στο κρεβάτι να συνεχίσουμε μέχρι να ετοιμαστεί και ο άλλος. Μόλις μαζεύτηκε πάλι η ομάδα πουσάραμε λίγο παραπάνω το πουτανάκι μας. Mouthfucking εναλλάξ με deepthroat σπρώχνοντας το κεφάλι της για να το πάρει όλο μέσα. Στην αρχή την πήρα πλαγιαστά και ο άλλος πίπα. Μετά ιεραποστολικό ο φίλος κι εγώ πίπα με ελαφρά σκαμπίλια για να είναι καλό κορίτσι μέχρι που την έχυσα για δεύτερη φορά. Άφησα το ζευγάρι να παίξει μπάλα γιατί ο άλλος ήθελε τη μικρή για λίγο μόνος οπότε πήγα μπάνιο και μέχρι να βγω τον είδα να την έχει στημένη και γαμώντας αλύπητα να τη χύνει.

Και στη παρτούζα έκανε ότι έπρεπε χωρίς να με βάλει σε μπελάδες με τον κολλητό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
be water
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
239
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS, chris1955 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2018
Πολύ καλή φάση! Well done!
Απ ότι φαίνεται το κορίτσι ανταποκρίθηκε άψογα..
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιουλίου, 2018
Ωραία η κριτική αλλά είσαι σίγουρος για την διάρκεια της συνάντησης ή το ποσό; Κάτι δεν φαίνεται να βγαίνει σωστά στο 350 για μία ώρα
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2018
150 το πρώτο άτομο + 100 το δεύτερο + 100 τα έξτρα για δυο άτομα = 350 σύνολο.
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2018
+100 για παρτούζα είναι Μαλακία στη τελική δύο ραντεβού σε μια ώρα κάνει Κατσικογάμης
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4