Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Call-Girls 4879
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα προσπαθήσω να είμαι λακωνικός αν και ακριβής. Το κορίτσι είναι ο'τι καλύτερο έχει φέρει το γραφείο μετα τη Μόλλυ τον τελευταίο καιρό. Πολύ γλυκό προσωπάκι, γύρω στο 1.65 με ένα σφιχτό, νεανικό κορμάκι γεμάτο τατουάζ που τα βρήκα πολύ σέξυ.

Ήρθε λίγο νωρίτερα σπίτι κ δεν είχα προλάβει να μπω για μπάνιο μετά τη δουλειά. Με το που της το είπα, μου ζήτησε ευγενικά να τη γδύσω για να μπει μαζί μου. Από την πρώτη στιγμή που μπήκε είχε ένα όμορφο χαμόγελο στο προσωπάκι της που έδειχνε ότι ήθελε να με κάνει να περάσω καλά. Μπανάκι μαζί, φουλ στα χάδια και στα φιλία που με έκαναν τούρμπο, όποτε μετά κατευθείαν βουρ στον πατσά. Στα του έργου δεν είπε όχι σε τίποτα, αντοχές στο φούλ και καθόλο το διάστημα δεν μου βγάλε καθόλου fake στυλάκι. Το τέλος ήρθε ένα μισάωρο μετά σε reverse cow, που συνήθως δε με τρελαίνει αλλά το κορίτσι το κατείχε και η θέα της πίσω κίνησής της ήταν φοβερή. Είμαι τύπος του ενός γύρου και συνήθως αφήνω το υπόλοιπο να κυλήσει με κουβεντούλα και χαδάκια, αλλά ένα πεντάλεπτο μετά μόνη της προκάλεσε την έναρξη του δεύτερου!

Σε κάθε περίπτωση αξίζει τα λεφτά της και μέχρι να φύγει σε κανά διβδόμαδο σίγουρα θα την ξαναδώ! Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο το review!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
156
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, doc_lin, AmoKomA και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2018
Άμα αναφέρεσαι στην molly blonde πράγματι ήταν ωραίο μουνάκι. Απο τις καλύτερες που έχω πάρει. Μήπως έχεις πάρει αυτή την Nasia από το ίδιο γραφείο; Αν ναι για πες γνώμη γιατί δεν υπάρχει κριτική γι'αυτήν
23 Ιουλίου, 2018
Moly / Sarah γενικα εχει πολυ καλες περιπτωσεις!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2