Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Call-Girls 3325
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν......
Μιας κ δεν μένω στην όμορφη Θεσσαλονίκη (ευτυχώς γιατί θα είχε φάει ότι φράγκο υπήρχεΧμμμ;) κοιτάζω όταν είναι να έρθω να κλείσω κ ένα ραντεβουδάκι !

Αποφασίζω λοιπόν την τελευταία στιγμή πριν φύγω από την υπέροχη αυτή πόλη να κλείσω ένα ραντεβού άμεσα με την Ιννα , δύστυχος η ευτυχώς το κορίτσι δουλεύει μετά της 2μ.μ όποτε το γραφείο μου πρότεινε αν θέλω την jessika , αφού έριξα μια μάτια στης φωτογραφίες της ξανά τηλεφώνησα κ εδώσα το οκ ! Φτάνοντας στο δωμάτιο ήμουν αποφασισμένος στην οπιαδοιποτε μαλακια να κάνω όπισθεν Money Mouth !
Μου ανοίγει λοιπόν η εν λόγο κυρία κ σκαλώνω , περνάω μέσα κ μου λέει καλησπέρα σουζι Χάρηκα , την ερωτώ , είχα κλείσει ραντεβού με την jessika κ μου απαντά πως αυτό είναι το πραγματικό της όνομα Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία
Τέλος παντον δεν είχα πολύ χρόνο στην διάθεση μου κ είπα να καθίσω !

Η φωτογραφίες της 100% πραγματικές
Η πιπα της είναι βαθιά μέχρι τέλους .... βάζει αρκετό χεράκι
Δεν της αρέσει πολύ να την γλύφουν
Σε. Αφήνει να παίζεις με της τρύπες της ....
Αντέχει της έντονες στροφές
Δείχνει να γουστάρει πολύ όταν Γαμιεται κ εκεί μοιράζει τα φιλία της με πολύ πάθος !
Τίμια χαμογελαστή κ αν βρεις το κουμπί της θα περάσεις καλά !
Θεωρώ πως δεν είναι για 150€ ίσως αν ζητούσε λειγοτερα να δούλευε γαμιοντας μιας κ όπως είπα είναι τίμια !

Το γραφείο απαράδεκτο μιας κ με έστειλε σε άλλη για να μην χάσει τα λεφτά !

Δεν θα την ξανά συναντούσα γιατί για μια φορά ήταν πολύ καλή κ μέχρι εκεί φτάνει !


Νομίζω με αυτά τα λεφτά επερνα ποιο όμορφη κοπέλα αλλά δεν ξέρω αν θα τα έκλαιγα !

Τώρα δεν τα κλαίω αλλά.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
rakalos1212
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
804
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, satyrus, ilarionas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2018
Κακώς κάθησες. Μαύρο σε τέτοιες κουτοπόνηρες πρακτικές.Θυμός
20 Ιουλίου, 2018
Παίκτη,σε πιάσανε κοροίδο και σου ψιλοβγήκε.Την επόμενη φορά ίσως να μην είσαι τόσο τυχερός.Μας δουλεύουν και το ευχαριστιόμαστε κιόλας; Έπρεπε να φύγεις για λόγους αξιοπρέπειας και μόνο Γερο-μύστης
21 Ιουλίου, 2018
Έχετε δίκιο παίκτες μου αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις !!! Με έπιασε στον ύπνο κ στην ανάγκη λόγο βιασινης !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3