Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά χρήση του γραφείου κι αφού η προηγούμενη μέρα είχε αποβεί άκαρπη, διάλεξα τη Σοφία καθώς και καλές κριτικές είχα διαβάσει και την είχε προτείνει το γραφείο. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της. Πετίτ. Οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται και 100% σε αυτο που βλέπεις αλλά είναι καλή. Γλυκό πρόσωπο, ομορφο σώμα. Εκανε το ντουζάκι και βγήκε κλεινοντας και τα πολλά φωτα που έβρισκε υπερβολικά. Μου έβγαλε το σλιπ και έκανε ένα σχόλιο για το μεγάλο πέος μου (δεν ξέρω αν το εννοούσε). Μετά από παρότρυνσή μου ξεκίνησε ένα ωραίο στοματικό. Γυρίσαμε στο 69. Τις εγλυψα και τις δυο τρύπες που ήταν πεντακάθαρες και ασχολήθηκα πολύ ωρα εκεί. Μετυά την ξάπλωσα κρεβάτι και συνέχισα φιλιά σε πλάτη, λαιμό και κώλο με ελαφρά δαγκωματάκια αλλά και μπατσάκια που έδειχνε να τα θέλει. Προφυλακτικό και είσοδος, αρχικά, αυτή από πάνω, μετά ιεραποστολικό, πλάι, μπρουμυτα. Της ειχα εκφράσει την επιθυμία να τελειώσω στο στόμα (εφου και τα 20 ευρώ παραπάνω) και τον πήρε στο στήθος της όπου από στήθος στόμα τελείωσα μέσα της και τα κατάπιε όλα γλύφοντας μέχρι και την τελευταία σταγόνα. Καλή στη συζήτηση (την πυρηνική φυσική δεν την πιάσαμε).
Γενικά καλή επιλογή

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
102
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, parpar, mixalis mixoy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού