Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα απο 22 χρονια στον χωρο και υστερα απο 8 χρονια στο σαιτ στην πρωτη γραμμη της ενημερωσης σημερα θα ειναι η πρωτη μου αρνητικη κριτικη.Ο τιτλος τα λεει ολα.
Παμε απο την αρχη .Χθες δηλαδη στις 18 του μηνος παιρνω τηλεφωνο και την ρωτω αν θα ειναι διαθεσιμη για ραντεβου γυρω στις 1300 το μεσημερρι.Ο λογος..Απο το μερος που βρισκομαι για να παω λεμεσσο χρειαζομαι να αλλαξω 2 λεωφορεια και συνολικα 3 ωρες ταξιδι.Φτανω στην λεμεσσο κατα τις 13.00 και παιρνω τηλεφωνο να την ρωτησω την διευθυνση για να κανονισω να ερθω.
Τρωω την πρωτη κρυαδα οταν μου κλεινει βριζοντας το τηλεφωνο.
Προσπαθω να παρω τηλ και συνεχεια με γειωνει.
Παιρνω τηλ ελλαδα και βαζω αλλο μελος του σαιτ να της μιλησει...ξανα γειωμα.
Μεσα σε μιση ωρα εχω παρει 10 τηλ.Σε καποια στιγμη αποφασιζει να το σηκωσει και μου λεει πως ειμαι ενοχλητικος ο χρονος ειναι χρημα και εχει κλεισμενα ολα τα ραντεβου με αποτελεσμα να μην μπορει να με δεχτει.
Να σημειωσω οτι ηξερε με ποιον μιλουσε...οχι ομως με τον λαγνο αλλα με τα πραγματικα μου στοιχεια.
Μπραβο κουμπαροι ολοι την πεμτη το μεσημερι κλεισατε ραντεβου με αποτελεσμα εμενα τον καλαμαρα να μην μπορει να με δεχτει.
Κοριτσια..οταν εχετε νευρα η περιοδο πιο επαγγελματικο ειναι να μην σηκωνετε το τηλ.Καλυτερα να γαμοσταυρησει ο πελατης επειδη δεν σας βρηκε παρα να κανετε μαλακιες και να βγαζετε τα ματια σας.
Συνοπτικα ..16 ευρω τα εισητηρια...δεν γαμιεται...6 ωρες ταξιδι πανε ελα...Ατελειωτο περπατημα στην λεμεσσο για να περιμενω το λεωφορειο να γυρισω πισω και νευρα σπαραλια.
Ζητω δημοσια συγνωμη διοτ ιτο συγκεκριμενο ατομο το στηριξα δημοσια
Ζητω δημοσια συγνωμη που ηρθα σε δημοσια ατιπαραθεση για να στηριξω το συγκεκριμενο ατομο.
Ζητω δημοσια συγνωμη απο τρανς που ελεγαν πολλα για την συγκεκριμενη και εγω επειδη ειχα προσωπικη αποψη και την στηριξα...
ΑΠΟΓΟΥΤΕΥΣΗ...
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Λευκωσία
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
2.689
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, SheFucker, marineroloco και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2018
Στο εχω πει και εγω,οτι ειναι καψουλι το ατομο!!
Κακως πηγες τοσο δρομο,αφου ξερεις οτι δεν εχει μπεσα..
19 Ιουλίου, 2018
Πουστια τυπε..
21 Ιουλίου, 2018
Ποιός να το φανταζόταν.. ότι άγριο φούστηδες με περούκα
και φώτοσοπ, να το παίζουν ιστορία και ντίβα στις μέρες μας. Γερο-μύστης
25 Ιουλίου, 2018
Φίλε, έπαθα σχεδόν το ίδιο. Την περνώ απόγευμα, γύρο στης 16:00, απατάει και μου λέει, ότι μέχρι 21:00 όλα τα ραντεβού είναι κλειστά. Λέω εγώ, μάλιστα, αποδεκτό, και τιμές σου?, μου απάντησε με ένα άσχημο τρόπο, ότι μέχρι 21:00 να μου περάσει όρεξη. Η κοπέλα δεν έχει όρεξη για οτιδήποτε, μόνο τα λεφτά ταχυδρομικώς και παίξε το σπίτι μόνος σου. Δεν διάβαζα μία καλή κριτική για αυτήν. Πάρτε υπόψη, από 4-9 είναι 5 ώρες, εάν δουλεύει σαν άλλες σε αυτό το σπίτι στα Πολεμιδια, είναι 20 λεπτά ανά πελάτη. 3 πελάτες ανά ώρα επί τρία έχουμε 15, ο κωλος της πρέπει να είναι σαν αγωγός, και δεν καταλαβαίνεις τίποτε. Φαίνετε, ότι δεν χάσαμε τίποτε, αντιθέτως, γλυτώσαμε λεφτά.
https://www.shemalewiki.com/?id=998&reviewid=9149&lan=en
13 Νοεμβρίου, 2018
Έχω αναφερθεί εδώ και καιρό Τ ίδια έκανε κ σ μένα δεν ανέβασα τότε κρητική αλλά είχα αναφερθεί ότι είναι περίεργη κ ότι θα περημενα ν ακούσω κ αλλες απόψεις και
16 Νοεμβρίου, 2018
Ελληνίδα είναι ?
22 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λεει, ότι είναι Ελληνο-καναδεζα, αλλα ποιοος ξέρει, ολο ψέματα!!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7