Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχικά πόσο τυχεροί είμαστε που ήρθε αυτό το πλάσμα στη πόλη μας.

Έμενε σε καθαρότερο χώρο στο παλαιό Φάληρο σε πολύ διακριτικό μέρος. Συνεννοηθήκαμε εύκολα αν και δεν επικοινωνούσε και πολύ. Δε ξέρει όμως σχεδόν καθόλου Αγγλικά. Με έσωσε το ότι ξέρω και ξέρει λίγα Ιταλικά.

Στο ζουμί. Βρισκόμαστε, με υποδέχεται με τα εσώρουχα της. Μπαίνω για μπάνιο στα γρήγορα μιας και είχα κάνει ήδη. Μπαίνω στο δωμάτιο όπου με φέρνει κοντά της και αρχίζει τα χάδια. Δεν έδειχνε να παίρνει τη πρωτιά οπότε παίρνω πρωτοβουλία και τη γυρνάω στον τοίχο. Ξεκινάω να της γλύφω όλη τη πλάτη και μετά της έκανα έντονη γλυφοκολαδα καθώς της τον έπαιζα και καβλωσε. Μετά γύρισε και αντικρυσα το εργαλείο της σηκωμένο και με έπιασε ένα μικρό δεος. Την πήρα στο στόμα μου και το μωρό γούσταρε πάρα πολύ και μου έλεγε και ατάκες καβλιαρικες.

Αφού για κάνα τέταρτο της εκανα στοματικό σε διάφορες στάσεις, σε κάποια φάση της είχε γίνει κάγκελο και μου ζήτησε doggy. Στηθηκα λοιπόν, μου πέρασε λάδι και της είπα να το κάνει αργά γιατί είμαι και πρότερης. Ξεκίνησε αργά αλλά μόλις κατάφερε να μπει ως ένα σημείο μετά πηδαγε γρήγορα και με ένταση. Μάγκες.... Δε τη συνήθιζα με τίποτα. Ήταν τέρας το εργαλείο της. Με βίασε στα τέσσερα για αρκετή ώρα. Εν τω μεταξύ όσο ούρλιαζα αυτή καβλωνε περισσότερο και μου μίλαγε βρώμικα. Ύστερα με γύρισε ανάσκελα και ξεκίνησε να με γλύφει με προφυλακτικό για να με καβλωσει τίγκα. Μόλις μου έγινε κάγκελο ξαναμπήκε μέσα μου και γαμωντας με μου ζητούσε να χύσω για εκείνη. Δε κρατήθηκα.... Ενώ με βίαζε με το 20+ εκατοστά εργαλείο της, τελείωσα στη κοιλιά μου.

Κάτσαμε στο τέλος για λίγη κουβεντούλα.

Τα μόνα αρνητικά ήταν ότι έτρεχε συνέχεια η μύτη της και ότι όπως έβγαινα από το ντους να πάω προς το δωμάτιο, προσπέρασα έναν τύπο τον οποίο χαιρέτησα αμήχανα και μου είπε η Angeles "sorry Baby, it's multipage friend".

Θα ξαναπηγαινα αν το φυσουσα το παραδάκι. Αλλά με 200€ στη κατάσταση που βρίσκομαι τώρα δε ξαναπηγαινα γιατί μπορώ να γαμησω καλα με πολύ λιγοτερα. Απλα πηγα γιατι οκ.... ειναι η Angeles Cid!!!!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eroserotou, kablomenos90, Jenos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού