Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 138101
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο αγαπημένος μου φίλος Bleach με ενημέρωσε για την ποιότητα τους νέου thai που ενεφανίσθη στο Πατησίων 131 και έσπευσα για αναγνωριστική. Όταν την είδα ήταν μονόδρομος το να παραμείνω. Η Βίβιαν είναι μια νεαρή ταϋλανδέζα, κατά τα λεγόμενά της, με πιασιματάκια και πανέμορφο πρόσωπο. Βυζάκι μεσαίο, στη αριστερή θηλή piercing. Ήταν ώραία βαμμένη και είχε και πολύ ωραίο πεντικιούρ. Φορούσε ένα μίνι μαύρο φόρεμα και πλατφόρμες που δεν τις έβγαλε. Μιλάει άψογα ελληνικά, είναι πολύ επικοινωνιακή και ζητάει/δέχεται καθοδήγηση. Το μασάζ το κατέχει πολύ καλά. Σε ρωτάει πώς το θες. Μετά από ένα τεταρτάκι χαλαρωτικό μασαζ αλλά με έμφαση και σε κάποια πιασιματάκια που είχα μου ψιθύρισε να γυρίσω. Ξεκίνησε με ωραίο handjob και βυζομαλακία. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό, της είπα να βάλει και ξεκίνησε μια υπέροχη πίπα με την καθοδήγησή μου, αργή και βασανιστική χωρίς χέρια. Μετά σηκώθηκα και άρχισα να παιζω με το μουνάκι της ενώ έπεσαν και τα πρώτα διστακτικά γλωσσόφιλα. Μετά ανέβηκα από πάνω και τελείωσα θαυμάζοντας το υπέροχο προσωπάκι της. Σε γενικές γραμμές μια περίπτωση πολύ καλή με μια ευγενέστατη γλυκύτατη παρουσία. Μαζί με τη Νάντια στο DBA ίσως η καλύτερη περίπτωση ασιάτισας μέχρι στιγμής.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Bossthestar, steeve και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού