Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Αφιξη στον οικο λιγο πριν τις 10 πρωι οπου ειχα αθεραπευτες πρωινες καυλες.
Ανεβηκα στον οικο και βρηκα την Αννιτα η οποια ειναι Αλβανεζα 20 ετων.
Η κορασιδα ειναι μια μετριου αναστηματος κορασιδα με μακρυ μαυρο ισιο μαλλι.
Εχει ωραια σωματοδομη με ομορφα ποδια και πεταχτο κωλαρι.
Το στηθος ειναι 1,5αρι και εχει λιγες ραγαδες.Το προσωπο της εχει ξινο παρουσιαστικο
οπως ειναι και το σαλοναρισμα της. Money Mouth
Μου θυμιζει σε σουλουπι και φατσα την Λολα που δουλευε Κολ 23, Κολ 27 ισογειο υπογειο και προσφατα
σε Φ72. Έρωτας
Το προγραμμα της απλο και τα ελληνικα της καλα αν και μιλαει πολυ λιγο,με το ζορι της τα εβγαζα.
Ειδοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου φανηκε να ειναι καταβεβλημενη απο το πρωινο ξυπνημα μιας και πιανει δουλεια στις 6 οπως ειπε.
Εσκισε κατευθειαν την καποτα και πηγε να μου την περασει στο ετοιμοπολεμο πεος μου, της εκοψα λιγο τη φορα και της
ειπα να βγαλει πρωτα τα εσωρουχα της οπως και εκανε.
Της την επεσα για βυζογλειψιμο οπου δε με αφησε να χαρω τα στηθη της οπως θα ηθελα καθως τραβιωταν πισω και επεμενε να
μου περασει την καποτα στον πουτσο.
Την αφησα επιτελους να μου βαλει καποτα οπου μου εκανε μια τυπικη πιπα για 30sec.
Την ανεβασα απο πανω μου οπου μου καβαλησε ολοκληρο το καυλι και μετα απο 2-3 κινησεις σηκωθηκε απο μονη της και μου ειπε
να παμε κανονικα, της ειπα οτι την ηθελα για λιγο ακομα απο πανω μου οποτε ξαναεκατσε πανω στο καυλι μου και κουνιομουν εγω
απο κατω ριχνωντας της δυνατες πουτσιες. Ναι!
Την γυρισα στα τεσσερα οπου στηθηκε παραδοξως καλα, εφαγε δυνατο σφυροκοπημα και χρειαστηκε να πιαστει κοντρα στον καθρεφτη μπροστα της για
να αντεξει το σφυροκοπημα μου. Φωνες βογγητα αχ ωχ ολα τα ειπε αλλα δεν την λυπηθηκα της εδωσα και καταλαβε της καργιας. Θυμός
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ανοιξε τα ποδια της και ειδα το ομορφο μουνι της, εχει μεγαλα μουνοχειλα σα να ειναι πρησμενα και ηταν και μερικων
ημερων αξυριστο. Της ειπα να της γλειψω το μουνι αλλα δεν απαντησε και με επιασε απο τον πουτσο οπου με εβαλε μεσα της, ακολουθησε δυνατο γαμησι
με την αλβανεζα κορασιδα να προσπαθει να γλιτωσει γαμησι, προσπαθησε αρκετες φορες να βαλει χερι απο κατω αλλα της το τραβηξα, προσπαθησε πολλες
φορες να κλεισει ποδια αλλα της τα ανοιγα. Με ζορισε λιγο αλλα τελικα γαμηθηκε οπως επρεπε.
Την εχυσα οπου βιαζοταν να φυγει απο κατω μου αλλα εγω την κρατησα μεχρι να στραγγιξω.
Ντυθηκε και εγινε καπνος χωρις ενα γεια.... ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη

Συμπερασματικα νοστιμουλα η αλβανεζα Αννιτα ωστοσο ειναι μια πονηρη σουπια που προσπαθει να γλιτωσει γαμησι στο δωματιο.
Σιγουρα θα σας φολιασει και θα κλαιτε το 10ρικο σας, ωστοσο μπαινοντας αποφασιστικα και με πυγμη μεσα στο δωματιο με απαιτητικη
διαθεση απο εσας θα δειξει υποχωρητικη ταση στην κλεφτοτεχνικη της και θα υποταχτει να την γαμησετε .
Στα πολυ αρνητικα το οτι η διοιηκηση του οικου εκλεισε με στοκο τις αρκετες τρυπες που επαιρνα ματι την κορασιδα να γαμιεται στο απεναντι δωματιο !
Αφηστε καμμια τρυπα να παιρνουμε ματι ρε !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Αννίτα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.320
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2018
Μυστη αυτο με τον στοκο δεν μπορει να περασει ετσιΘυμόςΘυμόςΘυμός
Σκασε με φλογιστρο την επομενη φοραΓερο-μύστηςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1