Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική και θα προσπαθήσω όσο μπορώ να περιγράψω την συνάντηση με την Regina.Όπως κάθε καλοκαίρι έτσι και φέτος οι γυναίκες θέλουν να μας τρελάνουν με αυτά που φοράνε. Και να θέλεις να αγιάσεις δεν μπορείς. Οι ορμές είχαν φτάσει στα κόκκινα, όπως και ο υδράργυρος. Κοιτάζοντας φωτογραφίες από κορίτσια μου γυάλισαν αυτές της Regina και ειδικά η τελευταία της. Λένε ρωτώντας πηγαίνεις στην πόλη, έτσι και εγώ κάθισα και διάβασα τις δυο κριτικές από τους συναγωνιστές, αλλά είμαι και τύπος που πάνω στο πήδημα ξέρω ότι ο καθένας μας έχει τα γούστα του και τις ιδιοτροπίες του, είχα κάποια επιφύλαξη. Κανονίζω τις δουλειές στη Θεσσαλονίκη και τηλεφωνώ στο γραφείο. Πάντα άψογο και η κοπέλα πολύ ευγενική και κατατοπιστική για το τι θα δω και πως θα είναι το ραντεβού μου. Επιλέγω να είμαι το πρώτο ραντεβού της ημέρας για να είναι ξεκούραστη και για να είναι ορεξάτη. Ζητάω επίσης η κοπέλα να φοράει ζαρτιέρες ,αν και καλοκαίρι, αλλά είναι η αδυναμία μου.
Ήρθε η στιγμή της συνάντησης και εγώ δεκαπέντε λεπτά πριν στο χοτέλι. Σε πέντε λεπτά με καλεί η κοπέλα του γραφείου και μου δίνει το πράσινο φως για την είσοδο εντός εκτός και επί τα αυτά. Τοκ τοκ η πόρτα και μου ανοίγει η Regina φορώντας μαύρες ζαρτιέρες και ένα έχοντας σχηματιστεί στο πρόσωπό της ένα ωραίο χαμόγελο στα τονισμένα με κραγιόν τσιμπουκόχειλά της. Η κοπέλα είναι αυτή που θέλεις να γαμήσεις βλέποντάς στην στο δρόμο, αυτή που σε τρελαίνει στα μπαράκια. Έχει το έκφυλο στυλ. Περίπου στο 1.75 με δυάρι βυζί αλλά ρόγα που ανταποκρίνεται άμεσα. Ο κούκος λάλησε αμέσως. Μπάνιο και βουρ στον αγώνα. Πίπα μέχρι δακρύων και γλείψιμο σε όλο το κορμί. Ξεκίνησε από τις ρώγες μου και σιγά σιγά και βασανιστικά, μετά από φιλιά στο πέος μου που είχε γίνει πέτρα, έφτασε μέχρι και τα πόδια. Αντίστροφη πορεία στην άλλη μεριά του σώματος μου και έφτασε στα αρχίδια. Μιλάμε για πολύ γλείψιμο σε όλη την περιοχή και για αρκετή ώρα. Πέρασμα σκούφου και ώρα για να μπω στη φωλιά του κούκου. Ξεκινήσαμε από πλάγιο, έπειτα σε ιεραποστολικό, πάνω κάτω δεξιά αριστερά, από παντού. Έγινε χαμός. Σίγουρα οι φωνές ακούστηκαν μέχρι την άλλη άκρη του διαδρόμου. Ένιωσα σαν πραγματικός πορν σταρ. Κάποια στιγμή το σάκχαρό μου πρέπει να έπεσε από το φυσιολογικό όριο, αλλά με τόσο ένταση ήταν κάτι το οποίο δεν θα το γλίτωνα. Η κατάθεση έγινε μέσα της , στημένη στα τέσσερα την στιγμή που σπαρταρούσε και η ίδια. Δε ξέρω αν τελείωσε αλλά όταν γύρισε και με κοίταξε φαινόταν ότι της άρεσε πολύ. Βλέπετε πενήντα λεπτά περίπου καίγαμε θερμίδες. Μου είπε ότι εγώ θέλω πάντα ο πελάτης να περνάει τέλεια. Εγώ πέρασα και θα την επισκεφτώ πάλι, μιας και μου άρεσε το όλο έργο αφού κατά τα δικά μου γούστα ήταν το καλύτερο πήδημα που έχω κάνει με call girl. Μετάνιωσα που δεν είχα κλείσει δίωρο ραντεβού, αλλά είναι και ένας από τους λόγους που θα την δω ξανά. Φεύγοντας με αποχαιρέτισε με ένα καυτό φιλί και κλείνοντας το μάτι της πονηρά.

Για την βαθμολογία αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα στη στη γενική συμπεριφορά και διάθεση για sex 10άρι με τόνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
koukoskoukou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
339
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, delipas, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2018
Ωραία περιγραφή συναθλητή! Τελικά η πραγματική εμφάνιση είναι κοντά με την τελευταία φωτογραφία;
20 Ιουλίου, 2018
Η γωνία της φωτο φίλε μου παίζει μεγάλο ρόλο. Είναι πολύ καλύτερη από τις πρώτες 7,αλλά η καλλιτεχνική της τελευταία,την δείχνει πιο όμορφη.Πάντως σίγουρα δεν θα χάσεις.
01 Οκτωβρίου, 2018
πάντως υπάρχει μία φωτο στο άλλο της προφίλ https://www.bourdela.com/call-girls/girls/regina2-yourangels/ και συγκεκριμένα η δεύτετη που είναι λίγο άγρια στο πρόσωπο. Ισχύει?
02 Οκτωβρίου, 2018
Για το άλλο προφίλ που λες,οι φοτο 6 και 7 είναι πιο κοντά.
Εγώ πέρασα καλά και από την στιγμή που είδα ότι ήρθε πάλι,θα την επισκεφτώ πολύ σύντομα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4