Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση με την Όλια. Θα ήθελα να βάλω τον ίδιο τίτλο κριτικής με τον Yorkie. Προκαταβολικά συγγνώμη για το σεντόνι.

Η κοπέλα είναι των φωτογραφιών. Κατ' εμέ η επεξεργασία που τους έχει γίνει αφαιρεί από αυτό που βλέπεις στην πραγματικότητα.
Φοβερά μάτια! Είσοδος στο δωμάτιο με χαμόγελο...φιλάκι...πετσέτα και μπανάκι.

Δυστυχώς είχε ξεντυθεί χωρίς να με περιμένει...ήθελα να την 'ξετυλίξω" μόνος μου αλλά δεν πειράζει...
κατευθείαν λοιπόν στα φιλιά και στα τριψίματα. Το θέμα με τα φιλιά υπήρξε λίγο γρίφος για το αν πρέπει να βάλω άριστα στην τήρηση των υπηρεσιών.
Η 'ντροπαλή γλωσσίτσα" που έγραψε έτερος συνάδελφος, περιγράφει με σαφήνεια το τι συνέβη και σε μένα...που και που μου την έδινε την περισσότερη ώρα την έκρυβε...
αλλά τα φιλιά όταν το παιχνίδι άναψε τα έψαχνε...και όταν τα έπαιρνε...πάλι έκρυβε την γλωσσίτσα...γρίφος! Πάντως δεν σε αφήνει με εκείνη την ξενερωτική απαξιωτική αίσθηση ότι σου κάνει χάρη...το θέλει αλλά το θέλει με τον τρόπο της. Ίσως ξεκλειδώνει σε δεύτερο ραντεβού.

Τρίψιμο στα όρθια αισθησιακό...αλλά είχα πάει με διάθεση pse. Την γυρίζω ανάποδα και αρχίζω να εξερευνώ μέχρι που με παίρνει...σφαλιάρες στον κώλο με τη δύναμη να ανεβαίνει σταδιακά (check). Σφαλιάρες στα βυζιά...(check)...ελαφριά δαγκώματα (check)..."πνίξιμο" λαιμού (χωρίς να το δοκιμάσω εγώ! -πήρε τα χέρια μου και τα έσφιξε μόνη της παραπάνω νομίζω ότι της αρέσει πολύ) και σε τέτοιο κλίμα όπου βλέπω το μωρό να με διαβάζει και να μου δίνει σταδιακά αυτό που θέλω...την ξεκίνησα ανάποδα...αντί για πίπα...την τράβηξα στο κρεβάτι...την έστησα στα 4 για να την γλείψω...όσο την έγλειφα πέφτανε και διάφορες σφαλιάρες στον κώλο...το παιχνίδι το έπαιζε καταπληκτικά.
Στην προσπάθεια να την κάνω να χύσει...απέφυγε το squirting αλλά τα ζουμιά υπήρχαν. ξεκίνησε να με πιπώνει όπως ήταν ξαπλωμένη...δύσκολη στάση για να καταφέρει πολλά...σηκώθηκα όρθιος για να απολαύσω το deep throat που είπαν οι προγενέστεροι.

Φίλε @Azazel να ξέρεις...πιθανότατα δεν θα σε καταφέρει ούτε αυτή! Έχοντας το ίδιο πρόβλημα έλπιζα πως αυτή θα τα καταφέρει. Αλλά...το πολύ θετικό είναι ότι προσπαθεί και δεν το αποφεύγει όταν πας να την ζορίσεις για να το τερματίσει...απλώς δεν αντέχει παρά μια στιγμή. Οπότε εγώ θα της δώσω το credit ότι το έκανε κυρίως γιατί δεν δυσανασχέτησε, δεν έβαλε χέρια όταν της ζητήθηκε, προσπάθησε και για περισσότερα dt αλλά και για mouthfuck απλώς στα μεγάλα εργαλεία όλες ζορίζονται. Αυτή όμως έκατσε να τον φάει όσο καλύτερα μπορούσε και για αυτό thumbs up!

Πάνω στην πίπα και στην έξαψη που είχε δημιουργηθεί μου έφυγε χαστούκι στο πρόσωπο. Η Όλια δυσανασχέτησε με τον πιο επαγγελματικό τρόπο που θα μπορούσε να το κάνει...της είπα συγγνώμη και μετά από μερικά φιλάκια στο μάγουλο της το ραντεβού συνεχίστηκε σαν να μην την είχα φέρει ποτέ σε αυτή τη θέση. Για αυτό στη συμπεριφορά παίρνει 10! Σε διαβάζει, προσπαθεί να σου δώσει αυτό που θες και όταν δεν το καταφέρνει ή όταν δεν το θέλει, χωρίς να σου πει όχι και χωρίς να σε ξενερώσει ή να δείχνει η ίδια ξενερωμένη (φανταζόμαι αναλόγως και της δικής σου συμπεριφοράς) συνεχίζει να σε ικανοποιεί.

Το σεξ ήταν λίγο από όλα...ήταν gfe ήταν και pse...της αρέσουν οι πορνό στάσεις...και μάλιστα στήνεται σωστά λες και όντως την τραβάς βίντεο...
επιβεβαιώνω τους προλαλήσαντες...τις αρέσει το βαθύ γαμήσι...αν και στην δίκη μου περίπτωση δυο φορές τινάχτηκε σα να τη χτύπησε ρεύμα όταν την τερμάτιζα...λέγοντας...'so deep"...την έχω μεγάλη αλλά όχι και 30 πόντους...οπότε φαντάζομαι πως μάλλον είχε άλλα ραντεβού πριν και ήταν ήδη ευαίσθητη η περιοχή της.
Μετά από όσες στάσεις μπορεί να φανταστεί κάποιος το τελείωμα ήρθε και αν και ήθελα να της τα δώσω στο πρόσωπο δεν πρόλαβα και τα πήρε το σώμα της με ένα μεγάλο χαμόγελο ικανοποίησης από μέρους της.

Δυστυχώς όλο αυτό κράτησε 40 λεπτά κι έτσι βγαίνοντας από το μπάνιο...είχε ξεκίνημα δεύτερου γύρου αλλά και σταμάτημα δεύτερου γύρου χωρίς πολλά.
Για όποιον πει ότι υπήρχε χρόνος...να τονίσω ότι ήμουν όλη μέρα για δουλειά στη Θεσσαλονίκη και όταν πήγα για να μη βρωμάω έκανα μπάνιο σα το σπίτι μου κανένα 10λεπτο!

Ήθελα τον κώλο της να τον πάρω στο δεύτερο γύρο που δεν συνέβη...μου επεστράφη το ποσό του anal και ελπίζω να καταφέρω να τον πάρω άλλη φορά καθότι φαίνεται να αντέχει σε σφυροκόπημα. Φιλάκι και καληνύχτα με το ίδιο χαμόγελο που είχα στην υποδοχή. Κι έφυγα με την απορία αν πέρασα καλά ή καταπληκτικά...και με την αίσθηση ότι θέλω να την ξαναδώ γιατί υπήρξε επαγγελματίας μεν...χωρίς να είναι κομοδίνο. Φωνούλες ευχαρίστησης κλπ υπήρξαν ένα μιξάρισμα πραγματικότητας και υποκρισίας που μετά από λίγη ώρα και ειδικά μετά το σκηνικό με την σφαλιάρα όταν και της είπα ότι με νοιάζει να περάσει κι αυτή καλά, τις έκανε όταν όντως ανέβαζε κι η ίδια στροφές.

Γενική αίσθηση όταν φεύγεις ότι τα έχει δουλέψει προσπαθώντας να σε κάνει να περάσεις όσο καλύτερα γίνεται και με σαφές το αίσθημα της "ανάγκης" για επαναληπτικό ραντεβού. Κι αυτό για μένα σωστός επαγγελματισμός...Τέλος να σημειώσω το ότι το γραφείο ζήτησε την άποψη μου μετά...κάτι που βλέπω τελευταία κάνουν πολύ. Ελπίζω το feedback που παίρνουν να το χρησιμοποιούν. Θα φανεί την επόμενη φορά όποτε κι αν είναι καθώς η απόσταση και τα οικονομικά δεν επιτρέπουν πολλά τέτοια self gifts!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, koukoskoukou, Salonikiospetitelover89 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού