Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το σεξ είναι σαν μια παρτίδα σκάκι. Όταν κλείνεις λοιπόν ραντεβού με Ρωσίδα πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός στις κινήσεις σου, είναι γνωστό σε όλους ότι η Ρωσία έχει μεγάλη παράδοση στο σκάκι. Για αυτό ξεκίνησα τη σωστή προετοιμασία της παρτίδας από την αρχή. Στο τηλέφωνο ζήτησα, αν είναι εύκολο, να φοράει μαύρα εσώρουχα και μαύρο φόρεμα. Δεν είχε ξεκινήσει ακόμη κι έτσι δεν μου χάλασαν το χατίρι. Καταλαβαίνω ότι αν η κοπέλα έχει αρχίσει τα ραντεβού θα σου έρθει με ό,τι έχει ήδη επιλέξει. Εγώ πάλι προτίμησα να ντυθώ στα λευκά, όχι για να κάνουμε αντίθεση Γλώσσα ούτε λόγω της ζέστης. Οκ, αυτό έπαιξε ένα ρόλο. Αλλά τα λευκά παίζουν πρώτα στο σκάκι και ήθελα να έχω την πρώτη κίνηση για να κάνω παιχνίδι Έρωτας
Οι φωτογραφίες της μου είχαν κινήσει το ενδιαφέρον, ειδικά τα κόκκινα μαλλιά μου θύμισαν Diana Scully... Στήθος και κώλος φαίνονταν υψηλού επιπέδου, το πρόσωπο λίγο με έκανε να διστάζω γιατί το photoshop ήταν εμφανές αλλά υπέκυψα στον πειρασμό κι έκλεισα το ραντεβού. Δεν μετάνιωσα. Όταν ήρθε, είδα μια ωραία γυναίκα, ένα γλυκό πιπίνι με βυζάρες και ματάρες, μέτριο ύψος, με λίγες καμπύλες. Φιληθήκαμε λίγο αμήχανα στην αρχή, ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες και μπήκε για μπάνιο.
Μόλις βγήκε φορώντας τα μαύρα εσώρουχα που είχα ζητήσει το δωμάτιο μετατράπηκε σε μια μεγάλη σκακιέρα και η παρτίδα άρχισε. Πρώτη κίνηση λοιπόν για τα λευκά. Την πλησίασα και άρχισα να τη φιλάω στο λαιμό ενώ τα χέρια μου της έβγαζαν με απαλές κινήσεις τα εσώρουχα. Πρώτα το σουτιέν, από τις ελάχιστες φορές που το έβγαλα με μία κίνηση και τα φιλιά μου κατέβηκαν στο υπέροχο στήθος της και πιπίλισαν με λαχτάρα τις ρώγες της. Συνέχισα προς τα κάτω αφαιρώντας και το στρινγκάκι, την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να τη γλείφω στο μουνάκι της ενώ εκείνη αναστέναζε από ευχαρίστηση. Έβαλε τα πόδια της στους ώμους μου και με άφησε να διεισδύσω στην μικρή της περιοχή με τη γλώσσα μου σαρώνοντας τα αντίπαλα πιόνια το ένα μετά το άλλο. Θα είναι μία εύκολη επικράτηση σκέφτηκα. Έκανα λάθος.
Όταν ήρθε η σειρά της να κάνει παιχνίδι, έβγαλε μπροστά τη βασίλισσα και οι στρατιώτες μου πάγωσαν από το φόβο ή τη λαχτάρα, δεν έχει σημασία. Η σκακιέρα πλέον ήταν αποκλειστικά δική της. Αντέγραψε τις κινήσεις μου και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και μετά στο στόμα με γλώσσα ενώ το ένα της χέρι έτριβε απαλά τη βάλανο γύρω γύρω αργά και βασανιστικά μέχρι που κατέβηκε η γλώσσα της και πήρε τη θέση των δαχτύλων της. Πολύ καλή πίπα με ρουφήγματα, φτυσίματα, σαλιώματα και κοίταγμα όλη την ώρα στα μάτια, είχε τον πλήρη έλεγχο και το απολάμβανε, πότε έγλειφε επιφανειακά και πότε ρούφαγε βαθιά, ήταν καιρός για αλλαγή στρατηγικής, ώρα για φουλ επίθεση με άλογα και αξιωματικούς μαζί.
Μπήκα μέσα της με αργές κινήσεις και εκείνη με υποδέχτηκε με μπόλικα γλωσσόφιλα καθόλη τη διάρκεια. Η απόλυτη GFE εμπειρία, όση ώρα ήμουν μέσα της ήμασταν αγκαλιά και φιλιόμασταν, τα κορμιά μας ίδρωσαν και η καύλα χτύπησε κόκκινο, δεν αργήσαμε να ανεβάσουμε στροφές, όχι άγρια πράγματα, αλλά ακολουθεί και σε πιο έντονο ρυθμό. Δοκιμάσαμε 3-4 στάσεις χωρίς πρόβλημα, ανταποκρίθηκε σε ό,τι της ζήτησα με προθυμία και χαμόγελο. Έγιναν δύο γύροι με αρκετή διάρκεια και κάπως έτσι αφανίσαμε ο ένας τα κομμάτια του άλλου μέχρι που στο τέλος έμεινε ο βασιλιάς μου και η βασίλισσά της(οκ, αυτό δεν γίνεται στο σκάκι, αλλά επιτρέψτε μου την παρασπονδία). Πάνω στην έξαψη της στιγμής ήμουν αποφασισμένος να καθαρίσω το παιχνίδι και την εγκλώβισα στη γωνία, τον πήρε στο στόμα της και τον έγλειψε ακόμη μια φορά, πιο έντονα αυτή τη φορά μέχρι που τελείωσα στα στήθη της. Κι ακριβώς τη στιγμή της απόλαυσης την άκουσα με τη φαντασία μου να ψιθυρίζει: ρουα ματ!!! Λογικό δεν είναι; Είχα αφήσει τον βασιλιά μου να πλησιάσει επικίνδυνα τη βασίλισσα και τώρα ήταν πεσμένος και στραγγισμένος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Αυτή είναι η μοίρα του βασιλιά, αλλά κάτι μου λέει πως σύντομα θα δώσει νέες μάχες. Γιατί αυτές οι ήττες είναι πολύ γλυκιές Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2018
Αγαπητέ... εύγε δια την σκακιστική σου «περιπέτεια»...!!!

Τρισφαιρος Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
19 Ιουλίου, 2018
Σου ειχε πει τσεκ απο νωρις αλλα εσυ ειχες αλλου το νου σου Κατσικογάμης
Ρε αυτες εχουν γονιδια κασπαρωφ ...εσυ που πας ;
E
Excalibur
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να είσαι καλά φίλε Καπέλο
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα ντε; Το αποτέλεσμα είχε κριθεί από την αρχή Μεγάλο χαμόγελο
19 Ιουλίου, 2018
Ωραίο μωρό. Ωραία κι η περιγραφή!
S
sexpredator
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5