Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από χθες την είχα "σταμπάρει" την Μίλα...Έγιναν και κάποιες συζητήσεις με αξιόπιστα μέλη στο φόρουμ και είχα "κεντράρει"....Βέβαια για να είμαι απολύτως ειλικρινής ήμουν ανάμεσα σε Μίλα και Έμιλυ αλλά το βάρος έπεσε στην πρώτη...Ματάκι

Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα και απλά,αρκετές ώρες νωρίτερα... Κουλ

Έφτασα στο ξενοδοχείο νωρίς και καθόμουν στο σαλόνι...Μου έστειλαν τον αριθμό του δωματίου και ανέβηκα για να την γνωρίσω...

Μου άνοιξε την πόρτα και καθόταν διακριτικά από πίσω...Με τον που την είδα εντυπωσιάστηκα...Οι φωτογραφίες που έχει στη σελίδα του γραφείου την αδικούν.Πρόκειται για ξανθιά πλέον κοπέλα,με λευκή επιδερμίδα,πλούσιο ενισχυμένο στήθος που έχει γίνει άψογη δουλειά και πρόσωπο γλυκό που μετατρέπεται σε έκφυλο!Για το σώμα δεν έχω να προσθέσω κάτι,απαλό σαν μωρού και αψεγάδιαστη...Να πω πως έχει και πολύ ωραίο καλοσχηματισμένο πίσω σύστημα...Κουλ
Επίσης η υποδοχή ήταν με ζαρτιέρες,κάλτσες σε μαύρη απόχρωση και στριγκάκι μικροσκοπικό...!Γλώσσα

Γνωριστήκαμε στα όρθια και δώσαμε ένα πεταχτό φιλί...Στην πορεία χαμογέλασε με βούτηξε και συνεχίσαμε με ένα γλωσσόφιλο διαρκείας...Μικρή διακοπή για να γδυθούμε και να μιλήσουμε λίγο ακόμη πριν ξεκινήσει η διαδικασία...!
Στην επικοινωνία άψογη,καλά αγγλικά σχετικά,καταλαβαίνει τι της λες και κάνει συζήτηση μαζί σου για διάφορα θέματα...Το αναφέρω καθώς σε προηγούμενες συναντήσεις μου τα κορίτσια γνώριζαν μόνο ρώσσικα και ελάχιστα αγγλικά κάτι που δυσκολεύει λίγο την επικοινωνία...

Ξεκινήσαμε και πάλι με φιλιά,δίνει αρκετά και με πάθος...Της αφαίρεσα το στριγκάκι της και ξεκίνησα να την περιποιούμαι...Πολύ ωραίο γατάκι και πεντακάθαρο...Ασχολήθηκα μαζί του για λίγα λεπτά και έδειχνε να το ευχαριστιέται....
Μικρή διακοπή και πάλι για γλωσσόφιλα διαρκείας και ανέλαβε δράση η Μίλα...Κατέβαινε σιγά σιγά προς τα κάτω αφού πέρναγε με τη γλώσσα της τα πάντα....Κουλ
Στοματικό υψηλού επιπέδου με καραμέλωμα στα @@@κια,λάγνες ματιές και ρούφηγμα για ώρα....Άψογη και η συμμετοχή της στο 69 με αναστεναγμούς αληθοφανείς...

Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!Μία στάση ήταν αρκετή για να γίνει η πρώτη κατάθεση...Με την Μίλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς μας βρήκε το τέλος....

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο,ήμουν έτοιμος να κάνω μπάνιο και να αποχωρήσω μίας και είχα κλείσει μισάωρο πρόγραμμα...Αλλά έτσι όπως μιλούσαμε είχα φτιαχτεί αρκετά οπότε το ραντεβού πήρε παράταση...
Με ένα μήνυμα δόθηκε επέκταση στη γνωριμία μας με την Μίλα....Εμμμμ

Πήγα στο μπάνιο,φρεσκαρίστηκα και επανήλθα στο κρεβάτι όπου με περίμενε...Γλωσσόφιλα ξανά με αρκετά ναζιάρικα παιχνίδια από μέρους της και έκφυλες ματιές...Πλούσιο "πρόγραμμα" προκαταρκτικών ακολούθησε με φιλιά σε λαιμό,αυτιά και ισπανική περιποίηση με τα πλούσια στήθη της...
Φτυσίματα,ρουφήγματα στα @@@κια και το "κεφαλάκι" και στοματικό για λίγο ακόμη....

Πέρασμα του προφυλακτικού,λίγο στοματικό ακόμη και σεξ!

Αυτή τη φορά σε ποικιλία στάσεων...Πρώτα από πάνω,μετά στα πλάγια,ιεραποστολικό και κατάθεση στα τέσσερα με άψογο στήσιμο και άριστη συμμετοχή!

Η Μίλα έδειχνε να το ευχαριστιέται και αυτό για να είμαι ειλικρινής μου άρεσε.Δεν την άφησα όμως έτσι και αφού έγινε η "κατάθεση" έπιασα δουλειά με το γατάκι της καθώς μου ζήτησε να την βοηθήσω...Έτσι κι έγινε,με περιποίηση στην ευαίσθητη περιοχή της όπως στην αρχή έτσι και τώρα η Μίλα "παρέδωσε"....

Τα σώματα μας κυριολεκτικά μούσκεμα από την ένταση του σεξ!Καιρό είχα να περάσω τόσο όμορφα.Οι συναντήσεις αρκετές και καλές αλλά αυτή την κατατάσσω στις κορυφαίες μου τον τελευταίο καιρό τουλάχιστον!Ναι!

Η Μίλα αποδείχτηκε για μένα σούπερ επαγγελματίας και προσπαθεί να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της στο έπακρον.Πιστεύω πως αξίζει κάποιος να την επισκεφτεί δεν θα το μετανιώσει είμαι σίγουρος γι'αυτό!

Αφού κάναμε ντουζάκι και οι δύο,ετοιμάστηκα ντύθηκα ενώ εκείνη φόρεσε ένα πολύ ωραίο λευκό νυχτικό δαντελωτό...Πραγματικά έχει μεγάλη γκάμα εσωρούχων για όλες τις περιστάσεις και για τους πιο απαιτητικούς...Ματάκι


Η ώρα είχε φτάσει στο τέλος της και με ένα γλωσσοφιλο αποχαιρετιστήκαμε για να ανανεώσουμε το ραντεβού μας για το επόμενο της τουρ στην Αθήνα...Λογικά θα έρθει ξανά...Το ελπίζω....!Ναι!

Αυτά για την Μίλα...Καλή μας συνέχεια...!!!!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, xlm και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2018
είναι πολύ αδικο στον κοσμο ετουτο για κατι που ευχαριστιουνται και οι 2 όπως το σεξ, να πρεπει να πληρωσει ο ενας τουλάχιστον 100 ευρω στην καλυτερη ή με σχεση ή γαμο στην χειροτερη Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
20 Ιουλίου, 2018
Και πιο θα ήταν το δίκαιο φίλε μου??Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2