Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487218
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν ενα απογευμα μεσα στην αφορητη ζεστη της λεωφορου συγγρου και ημουν για καφε σε γνωστη καφετερια της συγγρου....Εκει που καθομουν,ξαφνικα αρχισα να εχω καβλες και σκεφτομουνα σε ποιο στουντιο να πηγαινα,στης Τριγγετα η στης Αριστοτελους,,ειδα τις βαρδιες
των κοριτσιων και τελικα αποφασιζω να παω στην Τριγγετα...Στην απλη διωροφη οικια απεξω αλλα ωραια διακοσμημενη μεσα.
Ειχα διαλεξει την Αμαρυλλις,την γλυκια κοντουλα ξανθουλα....Μπηκα μεσα,με προυπαντησε η τσατσα και ζητησα την Ξανθια Μπεμπα να την δω,το μωρο ηρθε με ενα μαυρο κορμακι και ασπρες ψηλοτακουνες γοβες...Μου αρεσε και εδωσα το 50Ευρω,μπηκα στο δωματιο με την υπερδιπλη κρεββαταρα,εκανα το ντουζακι μου κι περιμενα το μωρο ετοιμος...Η Αμαρυλλις ηρθε σε 10 λεπτα,,ηταν λιγο ψυχρη,,αλλα της γελασα κι μου γελασε κι εσπασε ο παγος.
Γδυθηκε,μου περναει την καποτα στο σκληρο πουτσο μου,κι μου αρχιζει μια γερη πιπα,χουφτωνοντας τα αρχιδια μου κιολας,,με την πιπα της μου τον ειχε κανει τελειως ακοντιο..."καιρος λεω απο μεσα μου να αρχισει το αγριο γαμησι του αγωνα του ακοντιου..Ματάκι"Αφου ανταλλαξαμε λιγα φιλακια,της λεω καβαλησε με,,εκεινη προθυμη με καβαλαει κι αρχιζει ενα γερο πανω -κατω,εγω τησ χουφτωνα τα βυζακια της κι το σφιχτο κωλαρακι της εναλαξ,εκεινη αρχισε να βογκαει πνιχτα,,στηνεται μετα στα 4 κι αρχισα να την σφυροκοπαω γερα κι τα μπαλακια μου χτυπουσαν στο ωραιο κωλαρακι της,πηγα να χυσω,αλλα κρατηθηκα,της λεω ξαπλωσε να ειμαι απο πανω σου,,της αρεσε αυτο και με συνεχεις γλυκιες μεταξυ μας ηρθε το τελος κι εχυσα εξω απο το σφικτο καυλιαρικο μουνακι της!!!ΈρωταςΑνταλλαξαμε αλλο ενα φιλακι κι την ευχαριστησα κι με ευχαριστησε..Αμαρυλλις σιγουρα μπιμπελο μου θα ξαναρθω γιατι τιμας την δουλεια σου κι το 50 ευρω το αξιζες υπερ του δεοντως!!!!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Τριγγέτα 3, sapiosexual, Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού