Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γραφεία CG 145482
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Όταν ξεκίνησα την πορνοκαριέρα μου έκανα τα πρώτα μου δειλά βήματα στα μασαζτίδικα αρχικά και μετά πέρασα στις ανεξάρτητες. Βαθεία μέσα στο μυαλό μου τα γραφεία δεν παρείχαν υπηρεσίες πελατοκεντρικές αλλά τυποποιημένες. Μια φορά λοιπόν που τρώω στήσιμο από ανεξάρτητη χωρίς καν να πάρει ένα τηλέφωνο (ακόμα την περιμένω Κεφάλι σε τοίχο!) άρχισα να παίρνω τηλέφωνο σε διάφορα γραφεία να δω αν μπορεί να βρεθεί κάποια. Το ραντεβού ήταν σχετικά νωρίς πρωί προς μεσημέρι οπότε έφαγα τρελό άκυρο όμως στο τελυταίο που δοκίμασα η τηλεφωνήτρια ήταν ευγενέστατη, έκανε τα αδύνατα δυνατά και μου όχι μόνο μου βρήκε κοπέλα αλλά και την κοπέλα που ζήτησα!!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Από τότε ξεκίνησε για αγαστή συνεργασία με το συγκεκριμένο γραφείο καθώς δεν έχω φύγει ποτέ δυσαρεστημένος από καποια συναλλαγή μαζί του. Γι αυτό αν θα προσέξετε οι πιο πολλές κριτικές που έχω από γραφεία είναι από αυτό. Αυτό που έχω εισπράξει μέχρι σήμερα λοιπόν από το Athensdiva είναι άψογη εξυπηρέτηση προσαρμοσμένη στις ανάγκες του εκάστοτε πελάτη, δέχεται πάντα την καλοπροαίρετη κριτική και μάλιστα πολλές φορές την ζητάει, είναι διατεθειμένος να "σπάσει" τα ωράρια εργασίας για την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη, αν στραβώσει κάτι στο ραντεβού είναι ανταποδοτικός και φυσικά έχει φοβερά μουνιά για όλα τα γούστα (μιλφ, πιπίνια, πορνοσταρ κλπ. Επίσης, ξέρω ότι το συγκριμένο γραφείο νοιάζεται όχι μόνο για τους πελάτες αλλά και για τις κοπέλες και αυτό βγαίνει φυσικά στα ραντεβού... Συνεχίστε την καλή δουλειά, κρατήστε ψηλά τον πήχη (και όχι μόνο...Ναι!) Καπέλο
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 19 Ιουλίου, 2018) 19 Ιουλίου, 2018
....... Tο ποιο σημαντικο απ ολα !!.... νοιάζεται όχι μόνο για τους πελάτες αλλά και για τις κοπέλες !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1