Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επέστρεψε λοιπόν και πολύ καλά έκανε, (για μας....ελπίζω και για εκείνη).

Δεν την ήξερα και έπαθα το ίδιο που παθαίνω κάθε φορά ( μάλλον είναι πρόβλημα δικό μου, που πρέπει να το κοιτάξω, φτιάχνω εικόνα στο μυαλό μου, ενώ δεν θα έπρεπε).... Οι φωτογραφίες της στην σελίδα του γραφείου μου έδωσαν την εντύπωση ότι είναι γκλαμουράτο θηλυκό, όταν την είδα από κοντά, δεν είναι.
Είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας, συμπαθέστατη και γλυκύτατη φυσιογνωμία. Για μένα ήταν ευχάριστη έκπληξη. Γιατί η γκλαμουριά πολλές φορές φέρνει και ψυχρότητα μαζί.
Για να ξεκαθαρίσουμε οι φωτογραφίες είναι ακριβείς, προσθέστε μόνο ένα μικρό ταττού στο στήθος.
Η συνάντηση ξεκίνησε ευχάριστα και έδειχνε να πάει σε χαλαρούς ρυθμούς, σαν την γκόμενα που πας πρώτη φορά στο κρεβάτι και θες να δεις και να δει τι γίνετε...... αλλά σιγά σιγά η μικρή ξεσπάθωσε και αγρίεψαν τα πράγματα. Χωρίς να γίνετε υπερβολική σε φτιάχνει και σου δίνει ότι χρειάζεσαι για να το ευχαριστηθείς. Αντέχει σε άγριους ρυθμούς και από τις τρεις τρύπες της....
Μόνο στο τέλος έβγαλε κάτι φωνές, που μου φάνηκαν υπερβολικές, αλλά πάλι δεν ξέρω.....
Δεν ξέρω αν κάτι από αυτό που έγινε της άρεσε ή ένοιωσε κάτι, είπε και έδειξε ότι της άρεσε, αλλά για μένα ήταν μια επιτυχημένη συνάντηση ίσως από τις καλύτερες που είχα.

Συμπέρασμα: θα ξανά έβλεπα ευχαρίστως την κοπέλα και θα έκανα τις ίδιες κινήσεις.....αργά στην αρχή και μετά.........(προσθέστε εσείς ότι θέλετε).

Υ.Γ.: Πιστεύω ότι αυτά τα κορίτσια φτιάχνουν ένα μηχανισμό άμυνας για να μην αναλώνονται σε αυτό που κάνουν. Έτσι δεν πιστεύω ότι πραγματικά απολαμβάνουν την συνάντηση.
Απλά μερικές το κάνουν πιο πειστικά ενώ άλλες το κάνουν πιο άγαρμπα....
Αν το έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου αυτό, δεν παρασύρεσαι σε χαζές σκέψεις.....
Πας για να περάσεις καλά και απολαμβάνεις κάθε στιγμή.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Μάνος-Λάκης-Μανωλάκης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, old boy, Gingos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2018
Δεν ξέρω άν άλλαξε κάτι στο Βικάκι, αλλά είναι από εκείνες που πραγματικά απολαμβάνουν το σέξ και ιδιαίτερα το άγριο. Έχω βαλει μέσα της μπρός και πίσω εκτός από το όργανο , μπανάνες, κολοκύθια, μελιτζάνες αγγούρια, ολόκληρο λαχανόκηπο. Μιλάμε για extreme καταστάσεις. Βεβαια ολη αυτή η φιλολογία γύρω από τις επιδόσεις της το μόνο που κατάφερε ήταν να εκτινάξει την τιμή της. Για τόσο δουλεμένη είναι πανάκριβη στ'αλήθεια και δεν ξέρω προσωπικά άν θα της τα έδινα ξανά τα χρήματα που ζηταει τώρα. Πάντως είναι πολύ καλή πραγματικά και για τους νέοπες συστήνεται. Πάντως ευχάριστο που γύρισε. Ανεβαζει το επίπεδο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1