Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564258
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Όπως λέω και στον τίτλο σωθήκαμε στις καθυστερήσεις. Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή.
Αφού δεν μπορέσαμε να μαζευτούμε για το gang bang με την Όλγα (κάποιοι συναγωνιστές δεν απάντησαν στα μηνύματα,άλλοι δεν μπορούσαμε την μέρα,άλλοι δεν μπορούσαμε την συγκεκριμένη ώρα,άλλοι τίμησαν και άλλοι...τα συμπεράσματα δικά σας) είπα να συναντήσω την Ζωή. Κλείνω ραντεβού και στο δρόμο ένας μα...ας πέφτει πίσω στο αμάξι μου και μου το κάνει το αμάξι 《καινούργιο》.Μεχρι να έρθουν οι ασφαλιστικές πέρασε η ώρα και πήρα τηλέφωνο την Ζωή να ξεκλεισει το ραντεβού και να μην με περιμένει άδικα.
Παρόλα αυτά εγώ πάλι ήθελα κάπου να τον ακουμπήσω και έτσι μπήκα στο site βλέπω που ποιά κορίτσια δουλεύουν που και έτσι αποφασίζω να επισκεφτώ το στούντιο για να συναντήσω την Ζανέτ. Με το που μπαίνω η πονηρή(και θα σας πω τον λόγο παρακάτω γιατί την λέω πονηρή)τσατσά με βαριά καρδιά και πολύ λίγα λόγια μου παρουσίασε την Ζανέτ και μου λέει αμέσως 100 ευρώ και θα περάσεις σούπερ. Της απαντάω να μου πειολα τα προγράμματα που κανει ρο κορίτσι και αυτη εκανε πως δεν ακουσε και λεει πάλι 100 ευρώ. Όχι της ξαναλέω. Πες μου τα προγράμματα αλλιώς θα φύγω και τότε μου τα αναφέρει και διαλέγω αυτό με τα 70 ευρώ.Της δίνω τα 70ευρω και μου λέει ανέβα επάνω και θα είναι ένα κορίτσι να σου πει σε ποιό δωμάτιο θα μπεις και τότε μου ξεφουρνιζει ότι η Ζανέτ έχει ένα άλλο ραντεβού με έναν άλλον συναγωνιστή και μετά θα έρθει στο δικό μου το δωμάτιο και φεύγει τρέχοντας. Εκεί μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι και σκέφτηκα να φύγω,αλλά είπα να δώσω τόπο στην οργή και ανέβηκα στον δεύτερο όροφο που ήταν μια κυρία (πιθανώς να ήταν η καθαρίστρια γιατί κρατούσε έναν κουβά)Και μου λέει να πάω στο δωμάτιο 2.
Μπαίνω μέσα κάνω μπάνιο και περιμένω. Περίπου 20 λεπτά κάνει να έρθει το κορίτσι. Πριν μπει η Ζανέτ στο δωμάτιο ανάβει τα φωτα και μπουκάρει γυμνή. Έρχεται στο κρεβάτι και αρχίζει να με φιλάει στο μάγουλο και σιγά σιγά κατευθύνεται προς τα κάτω. Εγώ την χουφτωνα όπου έβρισκα και η Ζανέτ μόλις φτάνει κάτω άρχισε να μου γλύφει και να μου ρουφάει τις μπάλες. Μόνο αυτές. Ό μικρός είχε πάρει τα πάνω του και το Ζανετακι μου τον έπαιξε για λίγο. Αμέσως μετά φτάνει και πάει για 69.Εγω δεν ήθελα και ζήτησα πίπα και μου περνάει το προφυλακτικό και τον περνει στο στόμα. Αρκετά καλή η πίπα της. Ό μικρός ανέβαινε σταδιακά και της ζητάω να το βάλει στο μουνακι της.Έτσι και έγινε και παίχτηκε λίγο σε αυτή τη φάση γιατί ήθελα στα 4 που η θέα είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.Εκει άρχισα το σφυροκόπημα και τα μπατζάκια στον κωλο της από την πλευρά που έχει το τατουάζ.Καθως δίναμε τον αγώνα ο μικρός έπεσε. Τελείως ανεξήγητα. Δεν κατάλαβα το γιατί και έμεινα μαλάκας και λέω πάει τον χάσαμε τον αγώνα. Η Ζανέτ γυρνάει και μου λέει μην φοβάσαι θα τον σηκώσουμε. Βγάζει την καποτα τον βάζει ενδιάμεσα από τα βυζια της και αρχίζει ένα καλό ισπανικό. Ό μικρός ξεκίνησε την ανάκαμψη και μου περνάει ένα καινούριο προφυλακτικό και μου κάνει μια πολύ καλή πίπα. Μου φάνηκε καλύτερη από την προηγούμενη φορά. Ό μικρός ξανάγινε μεγάλος γυρνάει στα 4 και ξαναρχιζουμε και έτσι μας βρήκε το τέλος του παιχνιδιού.
Με το που τελειώνω κοιτάω την ώρα και βλέπω ότι η Ζανέτ έχει κάτσει πάνω από το επιτρεπτό όριο (οχι πολύ,συνολικά κάθησε μαζί στο δωμάτιο 30 λεπτά).Με φιλάει μου λέει ότι θέλει να με ξαναδεί και μάλιστα σύντομα και φεύγει. Εγώ έκανα το μπανάκι μου και αποχώρησα.
Αυτά έγιναν στον αγώνα μου με την Ζανέτ και καλό καλοκαίρι σε όλους και πολλά και καλά γαμίσια.

Υ.Γ.1.Το δωμάτιο δεν είχε τηλεόραση όπως συνηθηζεται.
Υ.Γ.2.Με την Ζανέτ περνάς καλά γιατί είναι καλός και ευδιάθετος χαρακτήρας και σε χαλαρώνει και είναι καλή στο κρεβάτι.Αλλα εμένα αυτό που θα μου μείνει είναι ότι όλη η μέρα πήγε σκατα. Από τα άκυρα για το gang gang το οποίο γούσταρα πολύ μέχρι το ατύχημα. Και ήρθε και έκατσε η κουτοπονηριά της τσατσας και για αυτό μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση,ενω θα έπρεπε να μου έχει μείνει μια υπέροχη ανάμνηση γιατί πέρασα πολύ καλά με τη Ζανέτ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Υπηρεσίες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.609
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2018
Ζανετάρα ....... στο top3 στα studio.
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πραγματικά από τις top των κοριτσιών των στούντιο για τρείς λογους.
1)Είναι όμορφη κοπέλα (έχει όμορφο πρόσωπο και πολύ καλό σώμα με ωραίες αναλογίες).
2)Είναι πολύ καλή στο κρεβάτι.
Και 3)Είναι πολύ καλή στο social και χαλαρώνει,που σε κάνει να νομίζεις ότι είσαι με την κοπέλα σου και ετοιμάζεσαι για σεξ πολλών και διαφόρων ταχυτήτων. Είτε σε gfe είτε σε pse!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2