Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Τζένη,αφου πρώτα είχα γίνει τούρμπο με τα όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα και αφού η κοπέλα αυτή έχει κάτι που μου τράβηξε την προσοχή από την πρώτη στιγμή που την είδα. Έχοντας ζητήσει από την ίδια να επικοινωνήσει μαζί μου επειδή δεν μπορώ ακόμα να στείλω πμ, μου στείλε το τηλέφωνο και με την πρώτη ευκαιρία τη συνάντησα. Όλα ήταν πανεύκολα μεσημεριανό ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο Καλλιθέα ( λακομπα) φτάνει εκείνη πρώτη και μου στείλε τον αριθμό του δωματίου και μετά από κανέναν 5 λεπτό βρέθηκα και εγώ εκεί. Λίγη κουβέντα για να σπάσει ο πάγος και με ρώτησε πως ήθελα να ξεκινήσουμε, της είπα αφήνομαι στα χέρια σου, ξεκίνησε με ένα μασάζ που τι να πω δεν έχω λόγια, επίσης και στη πράξη η κοπέλα τα δίνει ολα, τηρήθηκαν ολα όσα είχαμε πει τηλεφωνικός. Αφού καθίσαμε πάλι και μιλήσαμε την ρώτησα αν μπορούσα να έχω ακόμα μια εκτόνωση και μου είπε ναι βέβαια αυτή τη φορά θα έκανε κάτι διαφορετικό, και δίχως να το σκεφτώ το προχωρήσαμε παίδες η γκόμενά μου έκανε κάτι που το αποκάλυψε ταντρα εκεί με αποτελειώσε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου κάτσαμε κοντά μιάμιση ώρα, δωράκι από μένα γιατί ήταν φοβερή πολύ καλή επιλογή. Σίγουρα θα την τιμήσω ξανα.

Δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία αλλά η κοπέλα είναι κορυφή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Gianakis34
Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
37
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, makhswrx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού