Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 7 10
Cinema 71215
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
4.0
Είπα κι εγώ να πάω σ'ενα τσοντοσινεμά μετά απο πολλά χρόνια (τότε που τα τσοντοσινεμά έπαιζαν μόνο ταινίες) Κουλ
Μπαίνω λοιπόν μέσα,σχετικά κάμποσο κόσμο βρήκα απ' ότι περίμενα. Πάω και κάθομαι τρεις τέσσερις σειρές από το τέλος και χωρίς ενδοιασμό τον αμολάω απ' έξω κι αρχίζω να τον παίζω. Μπροστά μου και λίγο πλάγια κάθεται ένας τύπος που τον έπαιζε κι αυτός και συνεχώς γύριζε το κεφάλι πίσω να με δει. σε λίγο να σου ένα παλικάρι γύρω στα τριάντα που κάθεται δίπλα μου.
-Θέλεις κάτι; μου λέει
-Μια πίπα, του λέω.
-Θες να πάμε στις τουαλέτες μου λέει για πιο ήσυχα;
-Όχι του λέω,εδώ θέλω να μου τον γλύψεις.
Χωρίς δεύτερη κουβέντα το παλικάρι σκύβει και τον παίρνει στο στόμα του.Μόλις ξεκινώ να καυλώνω ανάβουν τα φώτα για διάλειμμα!
-Ε όχι ρε γμτ λέω.Δεν γαμείς...πάμε στις τουαλέτες του λέω.
Ξεκινάμε για τις τουαλέτες,εν το μεταξύ ο τύπος μπροστά μου που έπαιρνε μάτι μας κοιτάει και του τρέχουν τα σάλια. Πάμε προς τις τουαλέτες και παρατηρώ ότι με κοιτάνε πολλά μάτια.
Μπαίνουμε σε μια,κατεβάζω το παντελόνι μου και το παλικάρι αρχίζει το ρούφηγμα. Δεν ήθελα και πολύ,αρχίζω να χύνω στο στόμα του άπειρο σπέρμα.Αυτός το βάζει όλο στο στόμα του και στο τέλος το φτύνει στην τουαλέτα.Μου τον καθαρίζει,μου τον περιποιείται και του δίνει κι ενα φιλάκι.
Δεν μπορώ να πω,για πρώτη φορά εμπειρία πολύ καλά ήταν.
Αφού έφυγα ξεκαυλωμένος σκεφτόμουν συνεχώς τον μπροστινό μου.Η αλήθεια είναι ότι μετάνιωσα που δεν γύρισα μετά το χύσιμο να του κάνω μια πίπα.Δεν πειράζει,σκέφτομαι να επισκεφτώ ένα gloryhole να τσιμπουκώσω κανέναν χοντρό πούτσο.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, super_85, zoecd και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού