Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπον ας γραψω και εγω την κριτικη μου για την Alex.
Βλεπω χθες το μεσημερακι οτι ειναι στην πολη μας και αφου διαβασα και καπιες καλες κριτικες λεω δεν γαμιετε ας το τολμησω. Κλεινω ραντεβου με το γραφειο φτανω στο ξενοδοχειο μου στελνει μυνημα οτι θα βγει στο διαδρομο να με παρει. Ετσι και εγινε τελικα μπαινω μεσα ητανε ντυμενη δεν μου εκανε και τρελη εντυπωση να πω την αληθεια. Τσπ δινω 200 για μια ωρα μπαινω για μπανακι βγαινω στα γρηγορα και με περιμενε με τα εσωρουχα που φενοτανε λες και ηταν αλλη γκομεναΣπασίκλας.

Βιζι σιλικονατο κωλος πολυ καλος και σωμα πολυ καλο. αλλα το μεγαλο της οπλο ειναι πιστευω το προσωπο της που απλα τα σπαειΝαι! Φιλι δινει με το ζορι το καριολακι και εκει ηταν που με ξενερωσε λιγο, και οταν πηγε να μου παρει πιπα με το προφυλακτικο εκει ξενερωσα σχεδον εντελος. Λεω ετσι εισαι θα σε γαμαω ακαταπαυστα τωρα μεχρι να τελιωσει το ραντεβου. Τελιωσε ο πρωτος γυρος στο 20 λεπτο μπαινω ξανα για ντουζ ξαναβγαινω και την αρχιζω λιγο κανα 5 λεπτο στο μπλα μπλα μεχρι να μου ξαναερθουν οι ορμες. Την ρωταο ποσες μερες θα εισαι Θεσσαλονικη, μου λεει 2 μερες. Που θα πας μετα απο θεσσαλινκη την ρωτο αθηνα μου λεει. Την λεω σαρεσει η θεσσαλονικη , λεει οχι ειναι βρομικη πολη και τετια Γαμήσου Μετα απο αυτα ξανα αναβουμε ανεβαινει πανω μου και τριβετε περναω καποτα και αρχιζω σφιροκοπημα απο πισω και απο μπρος οριζοντιος , πλαγιος καθετος γενικος οπου εβρησκα τρυπα εμπενα . Παντως η γκομενα της αρεσει να γαμιετε γιατι εσπρωχνε και χοροπηδουσε και αυτη σαν τρελη. Για καπια στιγμη που οι ρυθμοι ειχαν πιασει κοκκινο ακουω ενα χλουπ χλουπ χλαπ χλαπ λεω την κανει ετσι ρε μαλακα μου!Χμμμ; Εναν θυρυβο οταν πινεις 1.5 λιτρο νερο και το ακους στην κιλια σου ενα πραγμα. Αφου για να καταλαβω απο που προερχετε το χλουπ χλουπ σταματαγα , ξεκιναγα και ξανα και ξανα για να εντοπισω απο που προερχετε ο θορυβος!
Τελικα ηταν η σιλικονη απο βιζια της ρε σεις επαθα πλακα τετιο πραγμα ποτε δεν εχω ξανασυνταντηση. Λεω δηλαδη αυτη αν παει για τρεξιμο θα την ακουνε ολοι την σιλικονη που θα κανει κυκλους μεσα στο στηθος της!
Με αυτα κια αυτα στα 40 λεπτα τελιωσα 2 φορες και την λεω το ραντεβου μας τελειωσε εδω φευγω δωσμου πισω ενα 30 αρι και πολλα σου ειναι. μου λεει πρεπει να επεοικινονησο με το γραφειο και τετια . Μου λεει εκατσες 45 λεπτα και η τιμη ειναι 180 αρα θα σου δωσο πισω 20 ευρω , την λεω καλα δωσμου τα 20 να φυγω δεν γαμιετε. Και ετσι εγινε τελικα και τελειωσε ενα απο τα χειροτερα ραντεβου που εχω παει. Δεν αξιζει για κανεναν λογο τα 200 παντως μαγκες 140 την ωρα και πολλα ειναι. Α και να πω οτι καμια σχεση με την Alexa η alex. Μπορει αυτη να συμετειχε καλυτερα στο sex αλλα η alexa ηταν πολυ πιο μουναρα και μεχρι τωρα μονο εκεινη αξιζε καπως τα λεφτα της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
335
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, doc_lin, eridon1877 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
Για πίπα με προφυλακτικό, και λίγα πήρες πίσω!Γερο-μύστης
17 Ιουλίου, 2018
Έβαλα like για την περιγραφή με τη σιλικόνη...Πάντως εμένα δεν μου έτυχε.
Έκανες φάουλ και εσύ όμως φίλε μου. Πίπα με προφυλακτικό; Τα λεφτά πίσω και δρόμο, είχες κάθε δικαίωμα να τα ζητήσεις και να έφευγες.
Επίσης θεωρώ λάθος που ζήτησες λεφτά πίσω από την στιγμή που παίχτηκαν 2 ημίχρονα, όσο άσχημα και αν πέρασες. Εκτός και αν υπάρχει το 180/45 λεπτά που πρώτη φορά το ακούω στο συγκεκριμένο γραφείο.Χμμμ;
17 Ιουλίου, 2018
λαμπης μωρο μου λαμπης Ναι!Προσκύνημα
τυπε δεν το παιζω εξυπνακιας αλλα του γαμησες με την ορθογραφιαΓερο-μύστης
A
artemismatsas
18 Ιουλίου, 2018
τωρα στην 200αρα να παιρνεις πισω ενα 20αρι ειναι για τον πουτσο καβαλα αλλα οκ
ξεφτιλα απο μερια της
T
torcap1989
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4