Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128658
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο Πρίαμος με κοπέλα από Mamba (Καμία σχέση με Τζειν αλλά ταίριαζε στον Τίτλο). Σουίτα ΆΦρικα με υδρομασάζ.
Αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή.

Πάρκινγκ: Δύσκολο. Δεν ξέρω που είναι το δικό τους αλλά το αμάξι μου στο στενό μέσα δεν στρίβει χωρίς να το τρακάρω...Παρόλαυτα ίσως σε μέρες μη αιχμής να βρίσκεις τριγύρω.

Χώρος: Τουλάχιστον το Αφρικα τα σπάει. Άνετο. Υδρομασάζ , ντουζιέρα ξεχωριστή για τρέλες , design θέματος τέλειο , χώρο να βάλεις τα πράγματα σου. Κρεβάτι πολύ καλό και μια τηλεόραση 80άρα πιθανόν δεν ξέρω...Γλώσσα να δείχνει τσόντες. Και όλα αυτά στα 40 ευρώ.

Καθαριότητα: Μμμμμμ , όχι ότι ήμουν και 100% σίγουρος ότι σεντόνια και κάλλυμα ήταν όλα αλλαγμένα , οπότε καλού κακού με προτροπή της κοπέλας απομακρύνθηκαν τα πιο πιθανά( που δεν αλλάχτηκαν). Για να είμαι απόλυτα καθαρός δεν είδα κάτι σε λεκέ , ίσως ήμουν υπερβολικά φοβισμένος και είχα αυτήν την αίσθηση..... Πετσέτες όμως σε σακούλα κλειστές. Παντόφλες δεν είχε που μου έκανε εντύπωση αλλά οκ. Ο υπόλοιπος χώρος ήταν καθαρός δεν μπορώ να πω.

Υδρομασάζ: Τέλειο. Δεν είμαι και μάστερ των υδρομασάζ αλλά αυτό ήταν τέλειο , μεγάλο , μασαζάκι με το νερό. Γέμισε σε περίπου 15-20 λεπτά για αυτούς που αναρωτιούνται οπότε πάτε λίγο νωρίτερα.

Ρεσεψιον: Μπράβο ρε αγάπη. Διακριτική , ευγενικότατη , μου έδωσε και νεράκια , και γρήγορη.

Tip: Μπορείς να πάρεις το πρωί της ίδιας μέρα και να κάνεις κράτηση για δωμάτιο μέσα στην μέρα. Αν έχεις δει κάτι στο site και δεν θέλεις να ρισκάρεις αν θα το βρείς.

Θα ξαναπάω: Σίγουρα. Καταρχάς θέλω να δοκιμάσω και τις πιο ακριβές σουίτες , αλλά νομίζω ότι πέρα από το παρκιγνκ που θα είμαι έτοιμος την άλλη φορά είναι καλή επιλογή.
CTonDuty
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
316
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy, iuakoya

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
τυπε, για να κλεισεις δωματιο δινεις ονοματεπωνυμο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1