Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 28184
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αλάνια καλησπέρα
Καταρχήν να πω πως το παλικάρι στο γραφείο είναι άψογο ...
Ήθελα άλλη κοπελίτσα από το γραφείο αλλα δεν δούλευε με πρότειναν αλισσα κ Μαίρη αλλα μέχρι να δω κριτικές έχασα την Μαίρη κ πήρα αλισσα ( μόλις την είχαν κλείσει )
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της με καθυστέρηση 5 10 λεπτά το οποίο δεν με απασχόλησε καθόλου μιας κ θα περνούσα το βράδυ στο ξενοδοχείο που έκλεισα το ραντεβού...
Η κοπέλα ήρθε πολύ ωραία ντυμένη κ απλά ( για τα δικά μου γούστα) τζιν πουκάμισο κ τακούνια....
Μπηκε μέσα με ένα χαμόγελο κ ευδιαθετη κάτσαμε στο κρεβάτι είπαμε 2 3 κουβέντες στα ρωσικά ( μιας κ τα κατέχω λίγο)
Ήπιαμε λίγη βότκα κ μπήκε για μπάνιο όπου εχω να πω πως είναι πολύ καθαρή κ προσέχει την υγιεινή της ...
Ξεκίνησε το ματς (στο οποίο παίξαμε 1 ημίχρονο αλλα από δική μου επιλογή γτ ήταν 50 λεπτό) με μια πολύ χάλια πίπα πολύ χέρι κ πολύ ρηχή ( θέλει πολύ δουλειά) αλλα λόγο ότι είχα δει την κριτική του συναγωνιστή πήρα πρωτοβουλία κ την έβαλα κάτω κ την εγλειψα αρκετή ώρα όπου όντως έχει κανονικους οργασμούς Κ της αρέσει..φιλιά επιφανειακά χωρίς να ανοίγει καν το στοματάκι της . την έβαλα να καβαλήσει το άσπρο άλογο όπου ήταν δυναμική σε ιεραποστολικό μετά ήταν κάπως αλλα το μύδι της ήταν μούσκεμα κ αναστενάζαι φυσιολογικά χωρίς ψεύτικα χουλιγουντιανα εφέ... στα 4 δώσαμε ρεσιτάλ ερμηνείας ( μάλλον της αρέσει) με δυνατά απανωτά χτυπήματα κ καρφωματα...
Το τέλος ήρθε στο στοματάκι της όπου τα φτύνει μετά...
ΔΕΝ ξέρω γιατί αλλά θέλω να την ξανά δω γιατί νομίζω πως έχει να δώσει κάτι καλύτερο...
ΔΕΝ μπορώ να πω ότι την συστήνω ανεπιφύλακτα γιατί είναι λίγο χυμοδης γυναίκα που εμένα με αρέσει ( αν την είχα γκόμενά θα την έλεγα να βάλει 5 6 κιλακια ακόμα) έχει γεμάτο πόδι υπέροχο κωλαρααααααα κ ωραίο στήθος ( το ιδανικό για εμένα) φιλότιμη προσπάθεια κ καλό παιδί... φεύγοντας με είπε πως με συμπάθεισε...
Παντός αυτό το ραντεβού ήταν το 2ο καλύτερο ραντεβού που εχω κάνει στην Ελλάδα ( το πρώτο ήταν στην Κρήτη πριν 2.5 χρόνια κ η κοπέλα δεν είχε εδώ νταλαβερη για σχολιασμό καθαρό 10αρι ήταν)

Υ.Γ.
ΔΕΝ κάνω κριτικές εδώ αν δεν υπάρχει λόγος κ αν δεν έχω να πω κάτι άλλο από όσα έχουν πει άλλοι πριν από εμένα
Υ.Γ. 2
Συνήθως κάνω 1 2 ραντεβού τον μήνα αλλα Σαλονίκη έχουμε θέμα κ μετά από 2 3 ήττες εχω γυρίσει σε στανταρακια που είναι σταθερή αξία για τα γούστα τα δικά μου ...

Φιλενάδα θα τα ξανά πούμε σύντομα...

Σπακοινα νοτσε κρασιβαγια ρουσαλκα...
Πακα...
( δεν το μεταφράζω)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
52
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, kwstasxat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού