Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Call-Girls 7304
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νύχτα Σάββατου και μετά από τόσο φωρτομενη εβδομάδα στη δουλειά είπα και εγώ να αναζητήσω μια όαση ειδωνης ανοίγω το μπου και αρχίζω το ψάξιμο η ώρα περνά και εγώ έχω σκαλώσει ανάμεσα σε ζηνα απω το athens diva το αγαπημένο μου γραφειο και alison απο your angels το οποίο τώρα τελευταία σαν γραφείο και από συμπεριφορά και υπηρεσίες τον κόρίτσίόν με έχει τραβήξει κοντά του τελικά ο μικρός κάτω εκεί επιλέγει την alison πάρα την κριτική του συναγωνιστεί ποιο κάτω οπότε και ος γνήσιος κασκαντέρ που είμαι χρόνια τώρα επιλέγω το ρίσκο και όπου με βγάλει κανονίζω με το γραφείο Γειά 22:00 στο αγαπημένο μου hotel bill η κοπέλα έρχεται στη ώρα της ακριβός φόρόντάς μια κοντή καυλωτικη φούστα και ένα πόύτάνέ τόπάκί το οποίο τόνίζέ το δυνατό της σημείο και τη μεγαλύτερη αδυναμία μου της πάνέμόρφές στήτές βύζάρές τής άπό πρόσώπό εγώ μια χαρά τη βρήκα όπως και το υπόλοιπο σύνολο δεν της λές και τοπ μοντέλο άλλα σακούλα δεν θα της έβαζα με τίπότά στα του αγώνα τώρα ούτε που πρόλαβα να μιλήσω και είδη έχουμε βρεθεί ξαπλα στο κρεβάτι πραγματικά η κοπέλα μου όρμίσέ και άρχισε να μου δίνει κάτι καυτά φιλιά με γλώσσα σημειώσει οι κοπέλα προσεχη τη στοματική υγειηνη της όχι όπως κάτι άλλες αφού κατέθεσα το αντίτιμο τον 120 πουλον πάντα κανονίζω τους λογαριασμούς μου άπω πριν η κοπέλα βουρ για μπάνακι σιγά μην το αφηνα μόνο του εκεί καθώς έπαιζα με της βύζάρές της και εγλυφα της ρωγες της οι οποιες ήταν κάγκελο ξαφνικά με σπρώχνει πέρα πεφτει στα γονατα και τον ρουφαει ολον μεσα ο δικός μου είχε γίνει πετρα αφού κρατιομουν να μην τα ριξω άπω νωρις έπειτα άπω περιποίηση και της γύρω περιοχής κύριος τα μπαλάκια μου την πάω προς κρέβατι μερια την ρίχνω και αρχιζω αυτό που ξερω να κάνω καλλα ένα ορεοτατο γλυφωμουνι εδώ πρέπει να πω ότι οι κοπέλα το ένιωσε πραγματικά κάτι το οποίο με άναψε ακόμα ποιο πολύ έπειτα άπω κάνα 5 λεπτο είμουν ετοιμος περασμα σκουφου και αρχιζουμε πρώτα σε στάσει καβάλα το πουτσο η οποία δεν περίμενα ότι θα μου αρέσει τόσο πολύ με την συγκεκριμένη την γυρνάω κάτω στα μπαμ και εκεί αρχίζω να δινω πονο κάλλη συμμετοχη άπω μεριά της με καυλοτικες κραυγουλες αλλά το τέλος δεν ηρθε γιατί δεν την τιμισα ακόμη στα τεσσερα οπότε την γυρνάω και εκεί απολαμβάνω την θέα της υπεργαματης κολαρας της επειτα από δυνατό σφηροκοπημα τον βγάζω έξω και εναποθετο πάνω στα κολολημερια της αφού βλέπω ότι η ώρα έχει περασει και είμαι χαλαρός στο κρεβατι αρχίζουμε το social το οποίο το είχαμε προσπεράσει τα αγγλικά όχι και πανεπιστήμιου αλλά γενικά καλλα όσο τα λέγαμε και ενω εγώ είμουν μπρουμιτα στο κρεβάτι μου έκανε χαλαρό μασαζ το οποίο με τόνοσε και μου αρεσε σαν προτοβουλεια μου είπε ένα γλυκο Γειά σου γλυκέ μου και μου έδωσε άλλο ένα καυτό φιλί στο στόμα . Συνολικά υπηρεσίες Γειά εμενα 10 γενική ενφανιση plus ρούχα 9 καθαριοτητα 10 συνεννόηση 8 και γραφείο 9 όσο Γειά τον συναγωνιστή παρακατω άμα βρει τέτοιες υπηρεσίες στη φυλής τρύπα μου τη μυτη plus καθαριοτητα Γειά εμένα παντός αξίζει μια δοκιμη τα συμπεράσματα δικά σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nec, muffer35, eridon1877 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού