Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297342
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μιας και είδα την κριτική του φίλου από κάτω ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου..Δεν ήθελα να το θυμάμαι αλλά αν είναι να σωσουμε κόσμο καλά κάνουμε και γράφουμε και αρνητικές κριτικές.
Επίσκεψη πριν από το πάσχα, πρωινή βάρδια, η Κατερίνα εντελώς αμακιγιάριστη, κάτι που δε περίμενα. Άντε λεω ας διαπιστώσουμε αυτό το ΚΙΝΚΥ Κεφάλι σε τοίχο!
Ναι, παπαρια..ύστερα από το ντουζάκι μου, μπαίνει μέσα, διαμαρτύρεται για το έντονο φως του δωματιου(σορρυ αλλα όταν μπαινω σε ντουζιέρες καλο θα ναι να υπάρχει λιγο φως να βλέπουμε που παταμε)..μηχανικές κινήσεις, με προσπάθειες να το παει σε εξαιρετικά soft καταστάσεις, πίπα με λάστιχο σχετικά καλή, μία σταση στα τέσσερα και αυτή με διαμαρτυρίες "πιο σιγα ποναω", και βεβαίως της εχωσα και μια δυο σφαλιαρες στον κωλο για να δω αν σκαμπαζει από "κινκυ" και PSE εναλλαγες χωρις αποτέλεσμα, ισα ισα που εδειξε ότι ενοχλείται.
Ενταξει, ρισκαρα και εχασα, πλεον λιγα παραμενουν τα PSE που δε μασανε, προφανως και περιμενα πολλα περισσοτερα όταν πλασάρεται ως κινκυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα Κίνκυ
lemourios
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
814
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas8000, Eisenfaust, Farinos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
Κάποτε πριν χρόνια κοντά στη δεκαετία το στούντιο αυτό έφερνε πραγματικά ωραίες γυναίκες αποτελούσε σημείο αναφοράς Τσέχες Ρωσσιδες τώρα δεν αξίζει ούτε απ'έξω να περνάει κανείς.
Τουλάχιστον με τις κριτικές αυτές μπορεί να γλυτώσουν πολλοί από την απώλεια ευρώ κρίμα που δώσατε τόσα φράγκα και δεν περάσατε καλά καλή τύχη στα επόμενα τουλάχιστον να πιάσουν τόπο τα φράγκα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1