Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 47 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μ.Ε.Κ
Μην Εμπιστευεσαι ΚανενανΓερο-μύστης
Να σαι καλα παλιε μου συμμαθητη απο το Δημοτικο που μου το ελεγες και στο γυμνασιο και στο λυκειοΚαπέλο
Εκτος απο τα αχαριστα φιδια εντος και εκτος σαιτ βρηκαμε και αλλον μπελα στο κεφαλι μαςΘυμόςΘυμόςΘυμός
Ειπαμε να τον βαλουμε στο σπιτι μας,να τον ταισουμε,να τον φιλοξενησουμε μιας και ερχεται απο μακρια το παιδι ,να του δειξουμε τι παιζει στο Μεταξι και να το ευχαριστωΘυμός
Σε προσφατη τσαρκα μαζι και με αλλους μυστες δεν προλαβα να εκφραστω θετικα για κορασιδαMoney Mouth
-'Μυστες ωραια γυναικα,ψηλη,ματαρες,ωραιο προσωπο,με πιασιματα,δυνατο κομματι η Αλισα(Κολωνου 30,υπογειο-Ιασωνος 44 δεξια)
-'αντε,μπες μεσα να γαμησεις' με παροτρυναν ολοι αμεσωςΚαπέλο
-'αφου ρε παιδια βγαινει στο σαλονι λες και της χρωστας δανεικα,εντελως ,αχρωμη,αοσμη και αγευστη,Υδρογονο2-Οξυγονο η τυπισσαΘυμόςMoney MouthΘυμόςMoney MouthΘυμός
Με πηραν στο ψιλο οι Μυστες, με τα πολλα την καναμε,χωρις εννοειται να μπω και ουτε το ειχα σκοπο και αλλες φορες που την ειδα.
Δεν περασαν 2 ημερες και διαβαζοντας τις κριτικες βλεπω οτι ο Μυστης Quaresma πηγε και μου γαμησε την γκομεναΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney MouthΘυμόςΘυμόςΘυμός
-'Ετσι κανουν ρε νιμουΧμμμ;'
Δεν σε χαλασε η φολα που σε σερβιρε λαμογιοΓερο-μύστης
Καταφερε και εχυσε βεβαια ο παιχτηςΚαπέλο
αρχιζει να συνηθιζει σιγα σιγα τις απανθρωπες συνθηκες του Μεταξουργειου το παιδιΚαπέλοΓερο-μύστηςΝαι!

Αγουροξυπνημενος απογευματιατικα κατεβαινω και εγω στον φουρνο να πιω εναν καφε σαν ανθρωπος-να αδειασω παρεπιπτοντως και τα παπαρια μου μια και το φλοκι ειχε φτασει στην ουρηθραΘυμόςΘυμός
Παιρνω τον καφε μου και εκει που τα λεγαμε με αλλο γνωστο μελοςΚαπέλοσκαει και ο προδοτης αρτι αφιχθεις απο Φυλης οπου πηγε να γαμησει και εκειΘυμός
Το παιδι κουραζεται πολυ στην δουλειαΕμμμμ,εχει αναγκη χαλαρωσηςΚαπέλο
-'συγνωμη'.. ψελλισε
-και γω στην ηλικια σου εκανα τετοια λαθη αγορι μου,με τον καιρο θα ωριμασεις και θα μαθεις να σεβεσαι την ιεραρχιαΓερο-μύστης
εδειξε να κατανοει το λαθος τουΘυμός

-'Μαγκες αραξτε λιγο-παω να γαμησω ενα κωλοτρυπιδι Περδικας 3 και επιστρεφω, το νου σας μην μου παρει η καθαριστρια τον καφε'
τους ειπα,αφου ειχα πιει 3-4 γουλιες και σχεδιαζα να τον απολαυσω αφου ξεφορτωσω τα παπαρια μουΚουλ
-οκ,σε περιμενουμε,με την ησυχια σουΚαπέλο

Πηγα καρφωτος Περδικας 3,στο δεξι μπουρδελο οπου εκδιδεται η Μαρια,μια σχετικα ψηλη,Μολδαβη,με καλο προσωπο,ανοιχτα ματια αλλα ατσουμπαλο,ασχηματιστο,αγυμναστο σωμα.Δεν ειναι χοντρη αλλα πρεπει να σαβουριαζει πολυ σκουπιδοφαγητο το σαπακι και εχει κατι ψωμαρες να κρεμονται απο καθε σημειο του σωματος τηςΘυμός
Μοναδικο δελεαρ οτι δουλευει σουφρα,αλλιως δεν θα εμπαινα,καθως και απο συναγωνιστες εχω μαθει οτι ειναι μεσα εντελως διεκπαιρωτικηΘυμός
Καθεται και τον τρωει ομως τιμια ειπανε,και αυτο μου αρκουσε καθως ημουν φουλ καυλωμενος και ηθελα να γαμησω κουλουριΚαπέλο
Στο σαλοναρισμα ηταν τυπικα ευγενικη,ξερει αλλωστε οτι ολοι σχεδον περνανε μονο για να της γαμησουν τον κωλο και να μην την ξαναδουν ποτε στη ζωη τουςΓερο-μύστης

Ζητησα πεντε λεπτα απο την τσατσα και μπηκα στο μικρο δωματιο.Καπως καθαρο.
Οταν μπηκε μεσα με βρηκε με την τσαπου ηδη σηκωμενη σε 80αρα στυση.
-'απο που εισαι Μαρια';
-'απο Τσεχια'ΘυμόςΘυμόςΘυμός
μιλωντας με την σιγουρια ατομου που νομιζει οτι αυτος στον οποιο απευθυνεται δεν εχει βγει απο το χωριο τουΘυμός

ΠΟΙΑ ΤΣΕΧΙΑ ΜΩΡΗ ΒΡΩΜΑ-ΠΟΥ ΑΝ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΣΕΧΙΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΝΑ ΧΩΡΙΟ ΣΤο ΔΥΤΙΚΟ ΣΟΥΔΑΝ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Χωρις πολλα -πολλα μου επαιξε λιγο το καυλι και περασε καποτα.
Αρχισε να τσιμπουκωνει ενω εγω χουφτωνα τα μικρα και δυσαναλογα με το σωμα της βυζια.
Πολυ μετρια-τυπικη πιπα ενω δεν εκανα προσπαθεια να της τον καρφωσω λαρρυγι αφου ηξερα πως δεν επροκειτο αφενος,θα στραβωνε αφετερου με συνεπειες για την συνευρεση.
-πως θες;με ρωτησε.
-ξαπλωσε
και τον φυτεψα μονοκοπανια στην παχυλη και φουλ λιπασμενηΘυμός μουνα της.
Την γαμησα καμποσο ετσι,ενω τον εφαγε τιμια χωρις να προσπαθησει να κλειδωσει.
-'να γαμησω και λιγο κωλο'
Εβαλε λιπαντικο στην σουφρα της οπως ηταν ξαπλωμενη και με ρωτησε πως θελω αφηνοντας ανοιχτο το ενδεχομενο να της τον περασω και ετσι οπως ηταν,αρα παρεχει και κωλογαμησι στην ξαπλα για οποιον γουσταρει.
-'γυρνα στα 4 καλυτερα'
γυρισε και στηθηκε τιμια,σηκωνοντας λιγο παραπανω απο οτι επρεπε τον μεγαλο πατο της.
Την χαμηλωσα και τον εμπηξα στον κωλο τηςΓερο-μύστης

Φουλ δουλεμενη σουφρα,αφου την ξεκωλιαζουν καποιες δεκαδες σιγουρα καθε μεραMoney Mouth
Δεν ειχε καποια συμμετοχη-ουτε χρειαστηκε κιολας-απλα εκατσε και τον εφαγε.
Η αισθηση οτι γαμουσα κωλοτρυπιδι με εκανε να χυσω αρκετα χυσια μεσα της στραγγιζοντας την ψωλη μου.
Με περιμενε υπομονετικα και τυπικα να αδειασω και αφου πηρε το οκ σηκωθηκε και εφυγε δειχνοντας ξεκαθαρα οτι απλα βλεπει τον πελατη σαν 5ευρω-ουδεμια ψευδαισθηση.

Προσωπικα με την συγκεκριμενη δεν χρειαστηκα παραμυθι για να καυλωσω αφου πηγα ηδη ετοιμος και αποφασισμενος για κουλουρι.
Αν δεν εδινε γκροβερ δεν θα εμπαινα και η εντυπωση που εχω-συν τις μαρτυριες των υπολοιπων- ειναι οτι ειναι εντελως τυπικη-τιμια στο στησιμο απο την αλλη.
Αν καποιος θελει το κατι για να του σηκωθει αμφιβαλλω αν η συγκεκριμενη πουτανα μπορει και θελει να τα καταφερει.
Δεν θα ξαναπηγαινα προσωπικα.Υπαρχουν και αλλες κουλουρτζουδες πιο τιμιες.
Επισης να πω οτι εχει μια αδιορατη εμφυτη ειρωνεια στο προσωπο,γενικα ομως,οχι οτι ενοιωσα κατι προσωπικο.

Εφυγα λοιπον και επεστρεψα χαλαρος να απολαυσω το καφεδακι μου με τους συναγωνιστες.
-ηρθες ρε,πως ηταν;
Καθισα στο τραπεζι,βολευτηκα και ειδα τον Quaresma να χαζογελαει μονος σαν το παιδι που εκανε σκανταλια και να εχει κοκκινησει κιολας απο τα γελιαΧμμμ;
ο αλλος συναγωνιστης ανεκφραστοςMoney Mouth
-'τι επαθες ρε'Χμμμ;
-'τιποτα,πες μας για το γαμησι'
-'Κατσε να πιω μια γουλια καφε'

Πηρα το ποτηρι στα χερια μου και προσπαθησα να τραβηξω μια γενναια τζουρα απο τον φραπε{γλυκο-ολο γαλα-αν θελει κανεις να με κερασειΚαπέλο}
Το καλαμακι αντι να βρει καφε βρηκε πατοΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney MouthΘυμός

-'τι στον πουτσο ρε'Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!
καθως ανοιγα το καπακι μονο και μονο για να διαπιστωσω οτι μεσα στο ποτηρι δεν ειχε μεινει καθολου καφες αλλα μονο γυρω στα τοιχωματα λιγος αφρος απο το χτυπημα του φραπε που ειχε ηδη παπαριασειΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney MouthΘυμόςΘυμός

-'τιποτα τυπε,απλα ηθελα λιγο τονωση,βαριομουν να σηκωθω να παρω αλλον και σκεφτηκα να δανειστω τον καφε σου καθως γαμαγες'ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

-'και τι ειναι ο καφες ρε να τον δανειστειςΧμμμ;Θυμόςστα αρχιδια σου ολα ,ετσιΧμμμ;πας και μου γαμας την γκομενα,παω να γαμησω και μου πινεις τον καφε,αυτο ειναι το ευχαριστω;ΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
-'μην το παιρνεις προσωπικα' μου απαντησεMoney Mouth
-ουτε εσυ να το παρεις προσωπικα που την αλλη εβδομαδα θα παμε με συναγωνιστη να παρτουζωσουμε την γκομενα σου την ΦραουλιτσαΓερο-μύστης

Ετσι ειναι η πιατσα Μυστες,σκληρη,καποιοι δεν μπορουν να την αντεξουνΕμμμμ
Αφου δεν αντεχουν στο σαιτ,θα αντεξουν την πιατσαΧμμμ;

Και μπορει με τον Quaresma να καναμε την πλακα μας γιατι παρολο νεος και παρορμητικος εχει την ικανοτητα να ξεχωριζει 2 πραγματα,με καποια φιδια απο το σαιτ ομως ουτε καλημερα -απο δω και περα.

Και οπως ειπε και καποιος σοφος

'Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος αχαριστου'

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, dourosladers και 52 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
Εντάξει έκανα μία μικρή βλακεια στην αρχή με την Αλίσα, αλλά με τον καφέ το παρατραβηξα ΝτροπήMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Με την καριολα την Φραουλιτσα χωρισαμε ΘυμόςΘυμόςΘυμός, κάνε ότι θες στην γαμιωλα Καπέλο
17 Ιουλίου, 2018
Respect! Απίστευτη κριτική και περιγραφή των διαδραματισθέντων! Καπέλο
17 Ιουλίου, 2018
Και καλά να σου γαμησει την "γκόμενα". Αλλά τον καφέ?Θυμός
17 Ιουλίου, 2018
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΜΛΚΣ!!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΥΚΩΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΣΟΥ ΑΡΧΟΝΤΑ!!Κ ΝΑΙ,ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΟΥΖΩΜΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΣΩ ΤΟ ΣΤΡΑΒΑΔΙ!!ΧΑΧΑΧΑ ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟΙ ΠΟΡΝΟΚΟΜΑΝΤΟΣ...
17 Ιουλίου, 2018
ΜΕΚ = Μην Εμπιστεύεσαι Κανένα
ΔΜΝ = Διάβαζε Μόνο Νάσο.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
17 Ιουλίου, 2018
Αν δεν είσαι ήδη φτασμένος νουβελίστας, έχεις χαμένο ταλέντο...Ματάκι
18 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nα ευχαριστησω ολους τους Μυστες για τα θετικα σχολιαΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Money MouthMoney MouthMoney Mouth
01 Αυγούστου, 2018
Πρωτα like μετα αναγνωση της κριτικης!Προσκύνημα
968
968
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Τον καφέ και το μουνι δε τα παρατάς πότε όπου λάχει. Καλά σου ξηγηθηκε για να έχεις το νου σου!ΚαπέλοΜατάκι
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!Χαμόγελο
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2