Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107135
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
προσφατη επισκεψη εν μεσω καυσωνα στον οικο χειρομαλαξεων της κας Λιουντας
στην υποδοχη η κυρια Λιουντα παλια γνωριμη απο τις ενδοξες εποχες της Κομανουδη Ναι! εκει που μεγαλουργησαν πολλες ανατολικες λαδοκορες πριν μετεπειτα γινουν και αυτες αφεντικα....
Μου προσφερθηκε παγωμενο νερακι και μου παρουσιαστηκαν οι κοπελες:
Λωρα. Δοκιμασμενη Πολωνη ψιλη ξανθια μιλφ με μεγαλο φυσικο στηθος
Ζωη, Ελληνιδα σχετικα κοντουλα και κοκκινομαλλα με γεματο σωμα, Η γυναικα της διπλανης πορτας.
Βερονικα. Επισης ελληνιδα μιλφ μετριου αναστηματος, πολυ επικοινωνιακη με μακρυα ξανθα μαλλια
Μιλενα, Μιλφ ρωσιδα με πλατινε μαλλλι και γεματο σωμα
Αμαλια, Ψιλη ουκρανιδα περιπου 32 ετων με αδυνατο ωραιο κορμι και καστανοκκοκινο μαλλι. Εχει δοκιμαστει 3 φορες ειναι παρα πολυ καλη σε ολα.
Βικυ, Ψιλη γυναικαρα γυρω στα 32-34. ΠΟλυ γυμνασμενο σωμα ,μελαχρινη με ισιο μακρυ μαλλιμ, πολυ ομορφα ματια και ζυγωματικα.

Αποφασισα να παρω Βικυ μετα απο καιρο, μιας και την Αμαλια την εχω τιμησει οπως εγραψα τρεις φορες το τελευταιο διαστημα.

Περασμα στο ομορφο δωματιο που ηταν σε καλη θερμοκρασια λογω κλιματιστικου, και συντομη αφιξη της Βικης
Η Βικη ειναι ενα πολυ ωραιο τυπακι με το οποιο η ωρα περνα παρα πολυ ευχαριστα. Ανετη, ακομπλεξαριστη, διαχυτικη απο την πρωτη στιγμη.
Αφαιρεσε το φορεμα της και εμεινε με τα σεξυ εσωρουχα. Κορμι πολυ γυμνασμενο σχετικα μυωδες αλλα και πολυ σεξυ. Ομορφα ποδια, ωραιο φυσικο στηθος πολυ καλη επιδερμιδα.
Η Βικυ εχει αρκετη δυναμη και μπορει να κανει ανετα δυνατο και καλο μασαζ για οποιον το επιθυμει
Της ειπα να βαλει τα δυνατα της και με ετριψε σωστα και ομορφα για 30 λεπτα περιπου
στην συνεχεια μου εκανε ενα πιο απαλο και αισθησιακο τριψιμο και μετα ηρθαν ολα ομορφα και ωραια....
Γλωσσοφιλα, φουλ στοματικο σεμιναριακο, ανταποδωση στοματικου απο εμενα στο πανεμορφο αιδειο της και μετα αγριο σεξ στα ορθια και πισωκολητα με πολυ καλη συμμετοχη και ενταση απο μερους της.

Μια παρα πολυ καλη μασαζοθεραπευτρια που ξερει να δινει το καλυτερο στον πελατη με ορεξη .
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.437
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, makhswrx, Οξαποδω και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού