Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η Σοφια ειναι ο,τι καλυτερο εχω παει και επειδη χρονια εχω αυτο το κολλημα με τις call girls τη συστηνω ανεπιφυλακτα.στο κυριως θεμα ειναι μια γυναικα καπου στα 30 κανονικη στο υψος και θεωρω πως τα εχει ολα!μολις πηγαμε στο δωματιο ο αερας που ειχε με εκανε να αισθανθω ανετα και να προχωρησω χωρις αγχος.ειδικα μολις βγηκε απ το μπανιο και μπηκαμε στο ψητο καταλαβα και ποσο καθαρη ειναι!!στο δια ταυτα.οι κινησεις της απαιχτες και σε συνδιασμο με το κωλο της σιγουρα μπορει να σε κανει να τελειωσεις μεσα σε χρονο ρεκορ.ξεκινησε με σουπερ πιπα,απιστευτη περιποιηση και στη συνεχεια την εστησα στα 4.ο,τι καλυτερο εχω δει μεσα απο καθρεφτη!επαιξε καβαλημα και ιεραποστολικο και στη συνεχεια στην εβαλα να κανει footjob.οσοι ειναι ποδολαγνοι να ξερετε πως οι πατουσες της ειναι αλλο πραγμα.αγγιγμα και τρελη απολαυση.τελος παντων η κοπελα απλα δεν παιζεται!πραγματικη δασκαλα.εν ολιγοις το μονο σιγουρο ειναι οτι θα την ξαναπαρω!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
φίλε μου πρόσεχε τι εύχεσαι...
(για τον τίτλο μιλάω)
J
john100
17 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχαχαχαχαχααχ..παρ ολα αυτα ολοι θα θελαμε τη γυναικα μας ετσι στο κρεβατι!!!!!!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2