Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν μπορώ να μην γράψω άλλη μια κριτική για τη Σοφία, αν και δεν απέχει πολύ η προηγούμενη... Ελπίζω οι διαχειριστές να το ανεχθούν γιατί η Σοφία είναι ΓΥΝΑΙΚΑ με όλα τα γραμματα κεφαλαία. Ναι κόλλησα. Το παραδέχομαι. Η ομορφιά είναι κάτι το υποκειμενικό το ξέρω... αλλα κολλησα. Το κορίτσι έχει σφριγηλό σώμα που θα ζήλευαν και εικοσάρες. Το άθλημα το κατέχει στον υπερθετικό βαθμό αλλά το σημαντικότερο είναι ότι το γουστάρει εξίσου. Για εμένα προσωπικά έχει τέλειες αναλογίες και αποτελεί κανόνα για το πρότυπο της γυναίκας που έχω στο μυαλό μου. Οι συναγωνιστές δεν έχουν παρά να δοκιμάσουν. Για να μην πολυλογώ και επειδή τα έχω ξαναπεί, θα εξειδικεύσω στις κατηγορίες βαθμολογίας του site, το οποίο ως "νέο", αν και μέλος από το 2007 ή 2008 δεν θυμάμαι, δεν με άφησε να βάλω αυτά που ήθελα την πρώτη φορά.

- Εμφάνιση (πρόσωπο): Είναι ένας άγγελος. Πρόσωπο με γωνίες. Άγριο θηλυκό που σε ξεσηκώνει
- Εμφάνιση (σώμα): Κορμάρα. Σφιχτή και με ιδανικές αναλογίες, αθλούταν άλλωστε, βάζει κάτω όλα τα χοντροκώληκα, πλαστικόβυζα, χαμπεργκεροφάγα δεκαενιάχρονα κοριτσάκια
- Γενική συμπεριφορά: Αυθεντική γυναίκα με όλα τα προτερήματα και ελαττώματα που μπορεί να έχει ένα θηλυκό. Δεν θα βαρεθείς ποτέ.
- Επικοινωνία: Τέλεια. To social time ευχάριστο βοηθάει στην επεναγέμιση για τον επόμενο γύρο.
- Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: Ουράνια. Ακούραστο, έμπειρο σεξ σε όλες τις στάσεις που το απολαμβάνει.
- Σχέση απόδοσης/τιμής: Πολύ καλή. Αν οι καιροί δεν ήταν τόσο δύσκολοι θα έλεγα τέλεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ulyssesu
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
550
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, chris1955, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού