Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 22209
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έγινε τη περασμένη βδομάδα στο Midas (θα ακολουθήσει κριτική)
Πολύ εύκολα το κανονίσαμε με ένα sms και ένα τηλέφωνο.
Πηγαίνω πάντα νωρίτερα για να ετοιμαστώ και στέλνω τον αριθμό στις κοπέλες . Η Υβόννη ήρθε λίγο νωρίτερα. Χτυπάει τη πόρτα, ανοίγω και βλέπω ένα κορμί προς το ψηλό να μπαίνει στο δωμάτιο και να με φιλάει…
Φορούσε ένα μαύροι μίνι φόρεμα που δεν έκρυβε σχεδόν τίποτα. Δεν χάνει χρόνο, τα βγάζει όλα και πηγαίνει για ντουζ.
Δεν αργεί στο μπάνιο και βγαίνει ολόγυμνη και ξαπλώνει στο κρεβάτι, αφού πρώτα έβγαλε ότι υπήρχε στη τσάντα από βοηθήματα.
Η Υβόννη δεν είναι το μοντέλο που βλέπεις στο δρόμο και γυρνάς, ούτε και πιπίνι είναι. Οι φωτό απέχουν πολύ από την αλήθεια και δεν την κολακεύουν καθόλου. Από κοντά είναι πολύ καλύτερη και έχει ένα πολύ βελούδινο στη αφή δέρμα.. To μόνο αρνητικό, η έλλειψη στήθους, αλλά στη πορεία δεν σε απασχολεί αυτό.
Χωρίς να χάσει καιρό, αρχίζει το στοματικό, με πάθος και ένταση (όση χρειάζεται) και με διάφορους καυλωτικούς ήχους και πνιγμούς!!!! Εν τω μεταξύ δεν αφήνει παραπονούμενη την γύρω περιοχή (μιλάμε τα περνάει όλα κανονικά) Δεν κρατήθηκα και ο πρώτος γύρος τέλειωσε στο στόμα της όπου τα κατάπιε όλα!!!
Συνεχίσαμε λοιπόν με φρεσκάρισμα και λίγο κουβέντα και αμέσως πέρασε στοπ 2ο γύρο πάλι με στοματικό. Εδώ τη σταμάτησα για να ασχοληθώ και εγώ λίγο μαζί της. Ξεκίνησα το στοματικό και έδειχνε πως της άρεσε. Αυτό που δεν κατάλαβα ήταν η γεύση που είχε χαμηλά. Σαν κάτι να είχε βάλει (δεν τη ρώτησα αλλά ήταν λίγο ξενέρωμα)
Στη συνέχεια, ανεβαίνει από πάνω και άρχισε το κοπάνημα δίχως αύριο. Πολύ δύναμη που δεν μπορούσα να ακολουθήσω. Δεν είχα ξανανιώσει έτσι. Ήταν κάτι διαφορετικό, αλλά το αποτέλεσμα δεν ήταν το επιθυμητό. Είχαμε πτώση και δυστυχώς η επαναφορά δεν ήταν δυνατή και άμεση. Προσπάθησε με στοματικό, υπήρχε ανταπόκριση, αλλά δεν ήθελε με τίποτα την είσοδο….
Προς τιμή της δεν ήθελε να με αφήσει, αλλά η ζημιά είχε γίνει. Ίσως να ήμουν κουρασμένος από τη δουλειά, ίσως δεν υπήρξε χημεία…. Ίσως και η όλη φάση που ήταν πολύ pse χωρίς να είμαι και στα καλύτερά μου εγώ.
Μια ευκαιρία όμως θα τη ξαναπάρει η Υβόννη, αλλά θα πάω ξεκούραστος και με ανεβαστική διάθεση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, gianevan, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού