Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652859
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Αλέσια έχουν γραφτεί πολλές φορές θετικές κριτικές και σχόλια.Είναι απ΄τις έμπειρες γυναίκες των μασαζερί αυτή τη στιγμή.Μελαχρινή πάντα με κοντό σχετικά μαλλί,απαλή επιδερμίδα και έκφυλο πρόσωπο που υπόσχεται πολλά....

Πέρασα απ΄το ίδρυμα για να ρίξω μία ματιά μίας και έχει και νέες αφίξεις αλλά μόλις βγήκε η Αλέσια ο στόχος "κλείδωσε"....
Είναι αυτό που λέμε καμιά φορά..."Μια φορά στο τόσο να περνάς"....Αυτό και εγώ έχω στο μυαλό μου με τέτοιου είδους γυναίκες,πως κάπου κάπου πρέπει να περνάω στο δωμάτιο μαζί τους καθώς τα αποτελέσματα είναι εγγυημένα....

Δεν θα σας κουράσω πολύ με τη κριτική αυτή απλά θα κάνω μία σύντομη περιγραφή....
Ξεκινήσαμε ρουφηχτά γλωσσόφιλα από το διάδρομο,μετά μπήκαμε στο δωμάτιο και συνεχίσαμε ώσπου κατέβηκε για να προσφέρει στοματικό για όσκαρ....Όπως έγραψα και στον τίτλο,πως λέει το τραγούδι ένα σου σημάδι μόνο....Εδώ σε αυτή τη περίπτωση ένα σου τσιμπούκι μόνο...!
Αφού καραμέλωσε πολύ καλά τα @@@κια με άριστη τεχνική πήρε το κεφαλάκι στο στόμα της και το τέλος ήρθε εκεί....
Είναι απ΄τις γυναίκες που ξέρουν το στοματικό άψογα....
Αφού πήγε διακριτικά στη ντουζιέρα ώστε να "αποβάλλει" το περιεχόμενο,αποχώρησε για λίγο για να φρεσκαριστώ και να συνεχίσουμε...!
Επανήλθε με χαμόγελο πάντα και ξεκίνησε το πολύ καλό χαλαρωτικό μασάζ....
Προσφέρει και πολύ καλό μασάζ σε πλάτη,αυχένα,μέση όπου θέλει ο παρτενέρ της.....
Συνέχεια με στοματικό ίδιου επιπέδου με το πρώτο και σεξ στα τέσσερα με άριστη συμμετοχή από μέρους της με αναστεναγμούς και βογγητά....!
Κάπου εκεί μας βρήκε το τέλος ιδρωμένους και εξαντλημένους....

Σίγουρα γνωρίζετε αρκετοί μασαζάκηδες πως η Αλέσια είναι απ'τα δυνατά χαρτιά του ιδρύματος του τρίτου ορόφου....!

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Αλέσια καλά να περνάτε μύστες!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού