Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θυμαμαι πριν πολλα ετη, στην περιοδο ανθησης του Ιταλικου σινεμα, τοτε που αρχιζαν και τα πικαντικα, υπηρχε ενα εργο με τιτλο "18αρα ηθελε, καλα να παθει" .

Βεβαια η ομοιοτης της περιπτωσης μου και της ταινιας μαλλον τελειωνει στον τιτλο, μια που στο εργο, η πιτσρικα που βρισκει ο πρωταγωνιστης τον ξεκανει κυριολεκτικα, ενω η Jenna παιρνει μονο το οσκαρ της.. αδιαφοριας.

Η κοπελα ειναι ακριβως οτι βλεπετε στις φωτο, απλα χωρις χαμογελο.. ισως την πετυχα σε κακη μερα, δε λεω, παντως η εμπειρια μου ηταν θλιβερη. Εβαλα τα δυνατα μου να τη κανω να αισθανθει ανετα, να γελασει, να πει κατι... ματαια. Εβλεπα οτι θα ηταν μια στεγνη σαρκικη επαφη, και δε μου αρεσε καθολου.. ευχομουν να ημουν κι εγω 18αρης ψαχνοντας μια τρυπα για να χυσω.

Το σωμα της Jenna νεανικο και σφριγηλο, με μικρο βυζακι και ωραιο ποπο. Το αιδιο της ροζουλι, με χειλακια που προεξεχουν λιγο. Τα νυχια της περιποιημενα αν και κοντα
Στα του αγωνα, υπηρξε ηττα απο τα αποδυτηρια, μια που η απροθυμια της κοπελας για συνευρεση, η απουσια βλεματικης η οποιας αλλης επαφης (περαν του χεριου της που ειχε αρπαξει το μη σηκωμενο πουλι μου), το περιφρονητικο υφος της τυπου "καλα, ηρθες τωρα να μας γαμησεις κι εσυ" , η αεροπιπα χειριστου ειδους με χερι (μιλαμε πρεπει να της το απομακρυνα ευγενικα τουλαχιστο 20 φορες), μου εριξαν το σεξουαλικο ηθικο. Προσπαθησα να τη ανανηψω, με φιλια στο στομα λαιμο αυτακι κλπ, με ενδελεχες γλυψιμο και δαχτυλιασμα (παλι καλα, δεν ειπε οχι εκει), αλλα ενω ειχε υγρανθει, παρεμενε ανεκφραστη. Στη διεισδηση εβαλε κατι φωνουλες που με ψιλοεφτιαξαν, αλλα γενικα παρεμεινε αδιαφορη κοιτωντας στο πλαι. Τη γυρισα στα 4 για να σταματησω να ξενερωνω με τη φατσα της, αλλα κ εκει δυσκολευτικα γιατι εκλεβε τραβοντας προς τα μπρος, οπου και αποφασισα να δωσω τελος στη παρωδια. Για 2ο γυρο ουτε συζητηση..
Κριμα γιατι για καποιο ακατανοητο λογο, δεν ειχα διαβασει τη κριτικη του συναγωνιστη, ωστε να αποφυγω το χασιμο των χρηματων μου.

Το γραφειο φερνει εντυπωσακα κομματια, αλλα ο λογος των κοριτσιων που μπορουν να δωσουν κατι παραπανω απο τη τρυπα τους ωστε η συνευρεση να ειναι καλη, ειναι εξισου εντυπωσιακα... χαμηλος!

Ομως η ελπιδα πεθαινει τελευταια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, Διαγραμμένο μέλος 172222, bill9999 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
φίλε καλησπέρα,
για τα περί συμπεριφοράς, συμμετοχής, όρεξης κλπ κλπ μπροστά δεν ήμουν οπότε δέχομαι όσα λες.
αλλά με βάση οσα λες και περιγράφεις περί εμφάνισης ("Η κοπελα ειναι ακριβως οτι βλεπετε στις φωτο", "Το σωμα της Jenna νεανικο και σφριγηλο, με μικρο βυζακι και ωραιο ποπο. Το αιδιο της ροζουλι, με χειλακια που προεξεχουν λιγο. Τα νυχια της περιποιημενα αν και κοντα") και τις φωτο που βλέπω, οι βαθμολογίες πρόσωπο 4 και σώμα 6 καπου δεν στέκουν...
επίσης κανονικά με 4 και 6 στα εμφανησιακά, τρέχεις μακρυά με το που ανοίγει η πόρτα...
J
john100
17 Ιουλίου, 2018
Αχ αδελφέ, μακριά από ψυχρή - αδιάφορη πουτάνα...
09 Μαρτίου, 2019
Τα ίδια πέρασα και εγώΛύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3