Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεράκι και κοιτούσα εν ώρα "εργασίας" τη σελίδα του γραφείου....Είχα ρίξει μία ματιά και το πρωί αλλά οι αφίξεις δεν είχαν "τοποθετηθεί" ακόμη...Κουλ

Μετά από λίγη ώρα που ξανακοίταξα τη σελίδα είχαν προστεθεί στη σελίδα τρείς κοπέλες εντυπωσιακές,αναμεσα τους και η Κέτυ η οποία μου έκανε το κλικ για σημερινή συνάντηση και γνωριμία....

Έστειλα λοιπόν μήνυμα και η Ζωή η οποία είναι μία απ΄τις τηλεφωνήτριες του γραφείου με ενημέρωσε πως ακόμη δεν είχε φτάσει στην Αθήνα...Ματάκι Φυσικά της ζήτησα πως μόλις είναι σε διαθεσιμότητα να με ενημερώσει...Προσκύνημα

Έτσι κι έγινε,γι αυτό και ο τίτλος της κριτικής...Μετά από μισή ωρίτσα με ενημέρωσε πως είναι διαθέσιμη για ραντεβουδάκι την ώρα που της ζήτησα...
Ετοιμάστηκα,φόρεσα τα καλά μου και κατευθύνθηκα προς το ξενοδοχείο όπου διαμένει το κορίτσι....Κάθισα λίγο και περίμενα στο σαλόνι,μόλις ήταν έτοιμη έλαβα τον αριθμό του δωματίου.Ανέβηκα και της χτύπησα ελαφρά την πόρτα...Άκουγα από μέσα τα τακούνια της,έτρεχε προφανώς μέχρι και τελευταία στιγμή να ετοιμάσει το δωμάτιο το οποίο ήταν μαζεμένο και πεντακάθαρο για να υποδεχτεί επίσκεψη...
Με υποδέχτηκε χαμογελώντας,μου έκλεισε το μάτι και γνωριστήκαμε στα ρώσσικα μίας και τα αγγλικά της είναι "φτωχά".
Όμορφη κοπέλα,ψηλή,εντυπωσιακή το έγραψα και στο φόρουμ του γραφείου με μακριά μαλλιά μέχρι τη μέση και όμορφες αναλογίες σώματος.
Ήταν ντυμένη με ένα δαντελωτό-σιθρού σε μαύρη απόχρωση νυχτικό.Πολύ σέξυ υποδοχή όπου από μέσα ήταν το μικροσκοπικό μάυρο επίσης στριγκάκι της...
Μόλις συστηθήκαμε ανταλλάξαμε και ένα δυνατό γλωσσόφιλο!Φιλά αρκετά ωραία και δεν το αποφεύγει...Πήγα για μπανάκι,να φρεσκαριστώ και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά στα όρθια.Της αφαίρεσα το σύνολο που φορούσε και τριβόμασταν....Πολλά και αρκετά γλωσσόφιλα έπεφταν έτσι όπως ήμασταν στα όρθια...!
Ξάπλωσε και με ένα σινιάλο που της έκανα έφερε το γατάκι της κοντά μου....!Εμμμμ
Πολύ καθαρό και περιποιημένο όπως και όλη της η περιοχή.Έλαβε την περιποίηση μου με πολύ θερμή συμμετοχή με αναστεναγμούς από μέρους της....
Μικρή διακοπή για κάποια γλωσσόφιλα και στοματικό από μέρους της.Πολύ καλό με λίγη χρήση χεριού όπου πρέπει και καραμέλωμα στα @@@κια για λίγα λεπτά.
Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και τριβόμασταν σώμα με σώμα ενώ τα γλωσσόφιλα δε σταμάτησαν...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του σεξ!

Με δική της πρωτοβουλία ξεκινήσαμε με την Κέτυ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς με πλήρη αισθησιασμό....Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με πιο ισχυρούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος σε αυτή τη στάση....

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε λίγο για το τουρ της στην Αθήνα.Το μόνο που όπως ανέφερα δυσκολεύεται λίγο στα αγγλικά,αλλά μιλά άριστα την "Παγκόσμια" γλώσσα του σεξ όπου αυτό αναζητά κάποιος...!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πιστεύω πως όποιος την επιλέξει,σίγουρα δε θα το μετανιώσει συνδυάζει εμφάνιση και υψηλό επίπεδο προγράμματος...!
Θα παραμείνει απ'ότι μου είπε δύο εβδομάδες μέχρι να επιστρέψει στην πατρίδα της...

Αυτά για την Κέτυ καλά να περνάτε και καλή εβδομάδα!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού