Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωραίο κορίτσι αναφώνησα καθώς την είδα από φωτογραφίες του γραφείου  για να δούμε και ενδότερα.
Ανοίγω την πόρτα και παθαίνω, Μουνετο με Μ κεφαλαίο, βλέπω ένα όμορφο χαμογελαστό κορίτσι γύρω στα 25, 1.70 ύψος περίπου σκούρα ματάκια και σκούρα μαλλιά λίγο πάνω από την μεσουλα της.  Με ένα λευκό φόρεμα που φαινόντουσαν τα σκούρα πόδια της που ήθελα πολύ να τα γλύψω. Παραγγείλαμε κρασι και μεχρι να έρθει  όπως είμασταν ακόμη ορθοί ξεκίνησε το παιχνίδι με βαθύ φιλί, έχει ωραία τσιμποκοχειλα δεν ξέρω αν είναι πειραγμενα ή φυσικά αλλά δεν ξεκολλας με τίποτα. Άρχισα να την χουφτωνω και να ανεβάζω σιγά σιγά το φόρεμα της ψηλαφιζοντας τα κωλομαγουλα της. Εδώ να πω πως η κοπέλα ξέρει πολύ λίγα Αγγλικά αλλά όπως είπα και πιο πάνω είναι Μουνετο και στο κρεββάτι όπως θα διηγηθώ έπειτα  έχει proficiency και μαύρη ζώνη. Πηγαίνει για ντουζ για να έρθει με ένα από τα πιο καυλα διχτυωτα που έχω δει σε γυναίκα, μαύρο ρομπακι διαγράφοντας το κορμί της γυμνό. Έρχεται κοντά μου αρχίζοντας να ξεχειλίζουν τα στήθη της τα σκούρα. Αρχίζω να την γδυνω  από τα περιττά καθώς τα στόματα μας είναι κολλημένα και οι γλώσσες μας χορεύουν. Έχει για τα δεδομένα μού πολύ ωραίο κορμί μεσογειακό με καμπύλες ούτε fit ούτε με περιττά κιλά, γαματο με λίγα λόγια. Την ξαπλώνω στο κρεββάτι ωραία βελούδινη επιδερμίδα με 3αρια φτιαχτα στήθη αν και με τις κλασικές γραμμές από κάτω αλλά  κάτι ρόγες στην καυλα συνέχεια. Κατεβαίνω πιο κάτω, ωραίο αιδοίο θυμίζοντας μου 18αρα   είναι ευαίσθητη πολύ, αρχίζει να λέει τα δικά της da και κάτι άλλα  την τελειώνω πολύ εύκολα. Η συνέχεια μας βρίσκει σε Gfe φάση  δεν ξέρω αν έπαιζε θέατρο αλλά το έκανε πολύ καλά. Έπειτα ο ρυθμός αλλάζει και με προτροπή της σηκώνω το ένα της πόδι στον ώμο μου και έπειτα το άλλο για να έχω πλήρη διείσδυση και με τα δύο μου χέρια να της χαϊδεύω τα βυζομπαλα της εκεί ο ιδρώτας μου έσταζε στο σοκολατι κορμί της ανεβάζοντας την θερμοκρασία αρκετά. Ήρθε η ώρα να την πηδήξω στα τέσσερα έχει ένα ωραίο ταττου στην μέση της κάνοντας το κορμί της πιο καυλα πιο τσόντα. Ακολούθησε λοιπόν έντονος ρυθμός στην συνουσία  χωρίς η κοπέλα να δυσανασχετεί ή να πει οτιδήποτε αντίθετα γούσταρε Hard Rock Πήδημα.   

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, maniouel και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2018
γάμησες (κυριολεκτικά) πάλι Ναι!Προσκύνημα
16 Ιουλίου, 2018
Δεν υπαρχεις αδερφε...παιζεις μεγαλη μπαλα...επιπέδου champions league !!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2